Anasayfa / Uydu Servisi / A News Frekansı Yeni Haber Kanalı

A News Frekansı Yeni Haber Kanalı

A News Frekansı Nedir ?, Güncel A News Kanalı Frekansı

Bu güne kadar ülkemizi BBC, CNN gibi dünya çapındaki kanallardan uluslararası yayın yapan kanalların düşüncesine göre yayınları ile dış ülkelerde haberleri yapılmaktaydı. Bu durum çoğu kere ülkemizin aleyhine haberlerin olması ve ülkemizin dünya çapında kötü imaj çizmesine neden olmaktaydı.

Neticesinde dış istihbarat kaynaklı kanallar olduğundan dolayı ve ülkemizin bir takım süreçlerine beğenmediklerinde de kendi istek ve görüşlerine uygun yayınlar yapabilmekteydiler. İşte bu durumun önüne geçebilmek adına ilk olarak trt world olarak kanal kurulmuştu. Bıu konuyu da daha öncede sizlere sayfamız aracılığıyla da bildirmiş trt world frekans ayarlarını duyurmuştur. İşte akabinde ülkemizde son dönemlerde kaliteli yayınlar yapan A Haber ‘in dünyaya yeni açılan kanalı olan A News artık yayın hayatına başladı. Artık bizlerde tamda bizim istediğimiz gibi özgürce haklarımızı bütün dünyaya haykırabileceğiz.

Ülkemizi dış ülkede özgürce ifade eden ve nisan ayından itibaren yayınlarına başlayan a news kanalı artık hizmetinizde.

Ülkemizi 3 nisandan itibaren düzenli bir şekilde yayın hayatına başlayan a news kanalı ile dünya çapında ülkemizdeki olayları, haberleri doğru ve etik bir şekilde artık bütün dünyaya kendi dilimizin döndüğünce haberleri yapılacak. Turkuvaz Medya Grubu’na ait İngilizce haber kanalı olan a new test yayını olarak öngörüldüğü üzere 1 Nisan 2017 Cumartesi günü yayın hayatına başlamış olup yine 3 Nisan’da da düzenli yayına başlayarak dünya çapında haberlerimizi yapmaya başlamıştır.

Turkuaz grubun a news kanalı ile Türkiye’yi bütün dünyaya doğru şekilde tanıtmak amaçlı ülkemiz adına en doğru bir adım atmıştır. Bu durumda da bizlere düşen a news kanalı frekans ayarını girerek kanala destek vermemizdir.

Türkiye’nin ve bölge ülkelerinin sesi olup farklı bir bakış açısından gerçekleri yansıtarak doğru habercilik misyonunu yerine getirmeyi hedefleyen A News’in başta Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İngiltere, Rusya, Belçika, Hollanda, Çin, Yunanistan, Afganistan, İran ve diğer ülkelerde geniş bir muhabir ağı bulunmaktadır. Böylece her bölgeye etik, doğru ve anında haber anlayışıyla haberler iletmek için bir akıllıca süreç olarak bu durum nitelendirilmektedir.

A News sadece Türkiye’de değil, Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya ve Rusya’da yüz milyonlarca izleyiciye ulaşmaktadır. Türksat uydusu ile AB ülkeleri, İran, Rusya, Balkan ülkelerine ulaşırken; Es’hailSat uydusu ile de Azerbaycan, Gürcistan, İspanya, Portekiz, Sudan, Yemen, Libya, Katar, Suudi Arabistan, Kuveyt, Umman, Bahreyn, Irak, İran, Mısır, Fas, Suriye, Filistin, Lübnan, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri, Moritanya, Tunus, Cezayir, Somali ve birçok dünya ülkesinden de kolaylıkla izlenebilecektir.

A News  & A News HD ‘nin güncel ve yeni frekansı:

Uydu / Platform Frekans
Türksat 3A / 4A (42° Doğu) 11999 V 11666 3/4
D-Smart 289. kanal
Digiturk 140. kanal
Tivibu 188. kanal
Teledünya 6. kanal
Turkcell TV+ . kanal
Eutelsat 7A / 7B (7° Doğu) 11617 V 30000 3/4

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!