Anasayfa / Uydu Servisi / Anten Çanak Fiyatları

Anten Çanak Fiyatları

Anten Çanak Fiyatları

Anten çanaklar, markalarına, üretildikleri malzemelere ve sahip oldukları özelliklere göre fiyatlandırılmaktadırlar. Anten çanak fiyatları ele alındığında, fiyat artışına sebep olacak en büyük etkenin markasından sonra çoklu uydu izleme seçeneğidir. Bu özellik anten çanaklarındaki fiyatlarda ciddi anlamda değişimlere sebep olmaktadır. Örneğin farklı markaya ait faklı uydu izleme özelliklerine sahip olan iki uyduyu ve şu an ki güncel fiyatını ele alalım. Böylelikle aralarında nasıl ciddi bir fiyat farkı olduğunu görebiliriz.

Fotoğraf olarak en ince ayrıntısına kadar firmamız çanak antenleri en ideal fiyatlamalara göre değerlendirerek sizlere sunar.

BAFF marka, tek çanak anten ile 5 uydu izleme özellikli bir ürünün fiyatı 210 TL ile 230 TL aralığında bir değere satılmaktadır. WaveFrontier marka yek çanak 8 uydu özelliğine sahip olan diğer çanak fiyatı ise piyasada 550 TL ile 580 TL arasında bir değere sabittir. Kullanılmasına ihtiyaç olmayan özellikler elenerek çanak antenlerin daha uygun fiyata temin edilebilmeleri böylelikle mümkündür. Ne olursa olsun başınız sıkıştığında kapı kapı dolaşarak çanak anten fiyatı noktasında dert yanmayın hemen bizleri arayarak ücretlerimizi öğrenin.

Anten Çanak Modelleri

Piyasada bulunan anten çanak modelleri genellikle üreten firmalarına göre sınıflandırılırlar. Örneğin; Atlanta, Next&Next Star, Baff Germany ve WaveFrontier gibi modeller ile isimlendirilirler ki bunlar aslında üretici firmalarının isimleridir. Her üretici firmanın üretmiş olduğu ürün gurupları da kendi arasında boyutlarına göre isimlendirilirler.

Boyutlar ise çanak antenlerin çaplarını belirtir.  Çanak anten ebatlarına ise örnekler vermek gerekirse; 55 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 85 cm, 90 cm, 95 cm ve 110 cm olarak listelenebilir.

Zaten anten fiyatları konusunda farklı marka ve modeller içinde inanın firmamızın sizlere sunacağı imkanları başka bir firmada bulamayacaksınız.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!