Anasayfa / Uydu Servisi / Anten Servisi

Anten Servisi

Anten Servisi 0535 269 74 75

İstanbul anten servisi hizmetlerimiz soluksuz bir şekilde hız kesmeden bütün ilçelere olmak üzere devam etmektedir. Özellikle beylikdüzü, ataköy, avcılar, başakşehir, gibi ilçelerimizde elektrikçi ve anten servisi hizmeti veren firma sayısının azlığı ve genellikle toplu konutların çok olması nedeniyle müşterilerimizin antenci bulma noktasında sorunlar yaşadığını bilmekteyiz.

Bazen çağrıldığında etrafında bulunan antencinin işlerinin olması hasebiyle bazense o an müsait olmamaları nedenleri ile bir anten servisi süresi takribi 3 – 5 saati geçtiği yaptığımız anketler sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Not: Yeriniz nerede olursa olsun yeter ki firmamıza bir telefon açtığınızda maksimum 30 dakika içerisinde yerinizde sorununuzu çözüme kavuşturmak üzere hazır beklemekteyiz.

Çanak Anten Yayınlarının Önemi

Özellikle çanak anten kurulumlarında hep karşılaştığınız ve bizlerinde defaatle sizlere tekrarladığımız üzere çanak antenlerinizin uydudan sinyalleri iyi alabilmesi hususu ayar noktasının ve kurulum süreçlerinin tecrübeli ve işinin ehli kişilerce yapılması gerektiğidir. En basit deyimiyle çanak antenleriniz uydudan sinyali en iyi nereden alıyor ise oraya çanak anten kurulumu yapılması gerekmektedir.

Çanak antenlerinizin iyi yayın sunabilmesi için ilk öncelik kullanılacak malzemelerin kalitesinin yanı sıra çanak antenin nereye kurulduğu hususudur..!

Bu işlem çanak anten kanalları ve yayınlarının iyi olması açısından oldukça önemli bir işlemdir. Neticesinde sinyalin zayıf olması durumunda yayın akışınızda kesinti yaşayabilir veya kanal çeşitliliği açısından sıkıntı yaşayabilirsiniz. En kötü ihtimali ise “sinyal yok” uyarısı ile karşı karşıya kalırsınız. Bu durumda da siz değerli müşterilerimiz işini iyi yapmayan bir uyducu ile karşılaştıysanız şuanda bu yazımızı da okuyorsanız muhtemelen bizleri aramak üzeresinizdir.

Anten Servisi Gerektiren Durumlar

Anten servisi gerektiren bir çok neden muhakkak olabilmektedir fakat bu hususlarda bilinen ve herkes tarafından kabul gören bir takım hususları bir kez daha tekrarlayarak sizlere aktaralım. Öncelikle hava şartlarının kötü gittiği süreçler ve zamanlarda çanak anten yönünün değişmesi veyahut azda olsa dönmesi kaynaklı sizler evinize gelip tv keyfi yapmak isterken istemeyeceğiniz bir durum ile karşılaşırsınız.

Televizyonunuza yayın gitmeyecek ve televizyonunuz çalışmayacaktır. Bu durumlardan bazıları ise çanak ayağının kırılması veya yerinden çıkması, televizyon ekranına aniden gelen ‘Sinyal yok’ ibaresi, şiddetli yağmur, şiddetli rüzgar ve fırtana, kar yağışı nedeniyle çanak antenin üzerinin karla kaplanması ve sinyal alamaması gibi çeşitli can sıkıcı durumlar karşısında anten servisi olarak anında hizmetinizdeyiz.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

2 Yorumlar

 1. Avcılar bölgesine servis çağırmak için ne yapmam gerek bilemedim. Acaba sizi arasam en hızlı kaç dakikada burada olursunuz. ? Teşekkürler

  • Merhaba Serdar Bey,
   Avcılar dahil olmak üzere bütün Avrupa ilçelerimize herhangi bir extra aksilik olmadığı takdir de firma personellerimizce servis süremiz 30 dakikadır.
   Daha fazla detaylı bilgi için Firmamızın telefonları olan Tel: 0535 269 74 75 bizlere ulaşarak bilgisini alabilirsiniz.
   Bizlere ulaştığınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!