Antenci

Antenci 0535 269 7475

Kuruluş felsefemize en uygun kriterler olan yapılacak uydusal işleri en son teknoloji sistemlerine uygun şekilde tamamlamak, yaptığımız işlere de kurulum sonrası “garanti” vererek müşteri memnuniyeti sonuna kadar sunmak olduğundan bu güne kadar sektörün en iyi antenci firması olduk.

Şuan denemesi bedava olan uydu sorunu olan bir kişi olarak sizler sorun kaynağınız ne olursa olsun hemen telefonlarınızla 0212 664 74 34 no’lu telefonlarımızı aradığınızda göreceksiniz ki daha ilk anda fark edilir kaliteyi göreceksinizdir. Biliyoruz ki hemen sizlere adres bilgileriniz sorulur akabinde karşılaştığınız sorunlarınız hakkında detay bilgi alarak sorununuzla alakalı takım hırdıvatı alarak 30 dakikada sizlere hizmet olarak en iyisini sunarız. Eğer sorununuz yerinde çözülmeyecek düzeyde, yani televizyonunuzda, anteninizde, uydu alıcınızda ise o cihazları alarak yerine yedek idare edebileceğiniz bir tanesini bırakarak merkezimizde cihazınızı çözümleyip sizlere çalışır vaziyetteki cihazınızı teslim ediyoruz.

Not: Üstelik parça değişimlerinde televizyonunuza yeni bir sorun kaynaklandığında kalıcı çözümler üreterek arızanızı gideriyoruz.

Hatta İstanbul piyasısında antenci denildiğinde sadece ve sadece marka imajı olarak akla gelen isim olmayı başardık. Bunların yanı sıra firmamız bazı markalarda olayı abartarak en az 3 yıl direkt olarak parça değişimi yapmaktadır.

3 yıl bire bir merkezi uydu sistemleri ürünlerinde parça değişimi yapmaktadır bu da en popüler antenci olmamızı sağlamaktadır. Eğer hala güvenilir uyducu bulamadıysanız hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak çözüme kavuşturun. Çünkü eğer firmamızla tanışmayınca denk gelen bir uyducuya işlerinizi yaptırırsanız kısa vadede inanın zararlı çıkacaksınız.

Kaliteli antenci kriterleri nelerdir ?

  1. Hızlı anten servisi sunar,
  2. Kaliteli malzemeler kullanır,
  3. Verilen termin zarfında işleri teslim eder,
  4. Teknik servis yerine 30 dakikada ulaşır,
  5. Servis sonrası müşteri memnuniyeti sunar.

Bu maddeleri çoğaltmak dahada mümkünken en mantıklılıarını da sizlere yazarak biraz olsun neden istanbul antenci olarak bizleri tercih konusunda karar vermenizi de iyice pekiştirdik böylece.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!