Anasayfa / Ataşehir Uydu Servisi

Ataşehir Uydu Servisi

Ataşehir Uydu Servisi 0212 664 74 34

Teknik34, 1994 yılında kurulan ve elektrik elektronik servis hizmetlerini karşılayan bir firmadır. Elektronik alanda ihtiyaç duyduğunuz satış, montaj, tamir ve bakım hizmetlerini gerçekleştiren firmamız, İstanbul Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere hizmet sunmaktadır.

Deneyimli ekip kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, sorunlarınız için etkili çözümler üretmektedir. Ataşehir Uydu Servisi olarak, çanak antenlerinizin satış ve montajını gerçekleştirir. Gelin kafanızda ne kadar soru var ise hep birlikte uzmanlarımızla hepsine tek tek cevap bulun.

Ayrıca rüzgâr, yağmur, kar ve buzlanmadan etkilenen çanak antenleriniz ve kablolarınızın tamirini gerçekleştirerek, kaliteli bir görüntü ile televizyon keyfinizi devam ettirmenize imkân sağlar.

Çanak anten servisi özellikleri

  • Firmamız, bireysel çanak antenleriniz, Dijitürk ve Dsmart gibi özel ve dijital uydu platformları ve yerli ve yabancı tüm uydular için çanak anten ve montaj hizmeti sunabilir.
  • Firmamızın bünyesinde olan uydu servisi, çanaklarınızda ve kablolarda meydana gelecek tüm arızalara en ısa sürede çözüm üretebilir. Bununla birlikte firmamızdan ücretsiz keşif hizmeti de alabilirsiniz.
  • Firmamız, apartman ve sitler içinde merkezi anten sistemleri kurabilmektedir. Her türlü yerli ve yabancı uydu sistemleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.
  • Firmamız aracılığı ile uydu cihazlarınızı uygun fiyatlarla satın alabilir ve montaj işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Firmamız bunların dışında televizyon servisi, diafon sistemleri, aydınlatma, ses ve görüntü sistemleri, kamera ve güvenlik sistemleri, yapısal kablolama işlemleri ve yangın alarm sistemleri gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır.
  • Haftanın her günü firmamızdan destek isteyebilir, arızalarınız ve montajlarınız için telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Anadolu yakasının en gelişmiş teknolojileri ile çalışmalarını yaparak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz anten servisinin de kalitesini artırmaktayız. Bu görüşlerimizi yukarıdaki maddeleri de irdelediğinizde göreceksiniz ki uydu ayarı denilince ataşehir için firmamız aklınıza gelmelidir.

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!