Anasayfa / Çanak Anten Servisi / Çanak Anten Ayak Aparatı

Çanak Anten Ayak Aparatı

ÇANAK ANTEN AYAĞI

Çanak anten ayağı çanak anten kurulumlarında en önemli aparatlardan biri olmaktadır. Çünkü çanak, çanak anten ayağının üzerine yerleştirilmektedir. 23 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetler ile Tenik34 elektronik servis hizmet ailesi olarak, çanak anten ayaklarının sağlam takılmaması, kaliteli malzeme kullanılmaması dolayısı ile kullanıcılar birçok problemle karşı karşıya kalmaktadır.

İstanbul Çanak Anten Kurulumu işlerini kime sorarsanız sorun tek adres olarak gösterecekleri yer firmamız olacaktır. Deneyimli ustalarımız sayesinde hem hızlı hem de uzun yıllar sağlıklı bir çanak anten kurulum ve montajı yaparlar. Bu da sizlere çanak antenlerinizin ömrünü uzun yıllar uzatmaktadır.

Bu problemleri çözmek için bizlere iletişim hattımız üzerinden sabahtan akşama kadar 16 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Sabah 7’den, akşam 11’e kadar çağrı merkezimize ulaşarak, sorunlarınızı anlatabilir, detaylı bilgi alabilir ve sizlere bağlı olarak randevu günü ayarlayarak, sizlere en iyi hizmeti vermemizi talep edebilirsiniz.

Çanak Anten Ayak Aparatı

Çanak anten ayağı kurulum sırasında sinyalin güçlü bir şekilde alındığı noktaya kurulmalıdır. Aksi takdirde kurulum sırasında doğru bir konuma yerleştirilmez ise yer değiştirme işlemi yapıldığı sırada uydunuza ait tüm veriler ve tüm uydu kanallarınız sıfırlanabilmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için çanak antenlerin ayaklarının, teknik alet ve cihazlar kullanarak, uydu tarafından en güçlü sinyaller nereden geliyor ise o noktaya kurulumunun gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Eğer çanak anten kurulumu esnasında montajı yapan usta çanak anten ayağını duvara veyahut çatınıza iyi bir şekilde montajını yapmaz ise en ufak rüzgar gibi dış etmenlerde çanak anteniniz yönü değişebilmektedir.

Çanak anten ayağı montajının bu denli önemli olmasının altında yatan tek sebep sinyallerin güçlü alınması ile ilgilidir. Çünkü güçlü bir sinyal alınmayan noktaya kurulum yapıldığı zaman çanak antenlerinizde sinyal azalması yaşanabilmektedir. Teknik34 ekibi olarak, sorunlarınızı çözecek ve en kaliteli hizmeti vererek çanak antenlerinizin bakım ve onarımlarını yapmak için her gün daha fazla çabalayacağız.

Çanak antenler kurulum esnasında bir takım zorluklar muhakkak yaşanabilir. Bu sorunların başında sağlam bir şekilde montaj yapılacak yerin olmaması veyahut montaj esnasında çatı alanının dar ve riskli alan olması gibi durumlar söz konusu olabilir işte bu durumda firmamız sorunun adı ne olduğu farketmeksizin en ideal olan yere montaj yapabilmektedir.

Usta çanak antencilerimiz sayesinde hem ustalıklarının vermiş olduğu deneyim sayesinde hem de teknolojik ve pratik çanak anten sarf malzemelerimiz sayesinde çanak anteninizi öyle bir montaj yapıyoruz ki değil rüzgar kasırga bile çıksa gram yerinden oynamayacak ve televizyonunuzdan sinyal yok uyarısı almayacaksınız.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!