Anasayfa / Çanak Anten Servisi / Çanak Anten Kurulum Ücreti

Çanak Anten Kurulum Ücreti

ÇANAK KURULUM ÜCRETİ

Serüvenimize başladığımız İstanbul ili içerisinde her noktaya servis hizmeti vermek için kendimizi 1994 yılından bu yana geliştirmeye ve genişletmeye devam ediyoruz. Hizmetlerimiz içerisinde yer alan çanak anten kurulumu için bizleri arayabilir ve kurulumlarınız için randevu alabilirsiniz. Eğer size nasıl ulaşırız diye bir soru taşıyorsanız aklınızda çanak anten kurulum ücretleri için hemen 0535 269 74 75 no’lu telefonlarımız ile bizlere ulaşın.

Çok değil özellikle İstanbul’da çanak anten ihtiyacı olan bütün müşterilerimiz şuan bile bizleri aradığında firma yetkililerimiz hemen sizleri en hızlı sürede dönüş yapacak ve sorunlarınızı çözümleyecektir.

Çanak kurulum ücreti sektör içerisinde yer alan diğer servis hizmetleri firmaları tarafından oldukça pahalı bir şekilde gösterilmektedir. Oysa Teknik34 ailesi olarak sizlere en kaliteli ve cebinize en uygun hizmeti verebilmek adına, felsefemiz gereği, uygun kurulum ücretleri içerisinden fiyatlandırma gerçekleştiriyoruz. Bu hususların tamamında hep en iyisine sahip olmak hep en iyi hizmeti alabilmek yattığından teknik34 olarak servis ücretininde en iyisi olanını sizlere sunmaktayız.

Çanak Anten Kurulum Ücreti

Çanak kurulum ücreti piyasa içerisinde birçok firma tarafından oldukça pahalı bir şekilde yapılmaktadır. Firmalar açıklarını kapatmak adına vermiş olduğu hizmetlerin fiyatlandırmasını arttırarak, kullanıcılarının bu fiyatlarını ödemesini talep etmektedir. Bizler 1994 yılından bu yana servis hizmetlerimiz sırasında yapmış olduğumuz fiyatlandırmalarımızı hiçbir zaman değiştirmedik ve yolumuza hep aynı fiyatlandırmalar üzerinden devam ettik. Teknik34 ailesi olarak insana ve insanlığa bırakacağımız en iyi eserin hizmet olduğunu bildiğimiz için çanak kurulum ücreti olarak sizleri düşünerek fiyatlandırma yapmaktayız. Bizleri iletişim numaralarımız üzerinden arayarak fiyatlandırmalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çanak anten kurulumları için bir takım işlemleri kendi başınıza yaparakda örn: uydu alıcısını açıp kapatmak vb. çözüm üretebilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca çanak kurulum ücretlerimizi ve çanak anten fiyatlarımızı da yine aynı iletişim numaramız üzerinden bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına, kendimizi öğrenen örgüt organizasyonu olarak bulunduracak ve gelişmek ve genişlemek adına her zaman en iyisini yapmak için sizlerin yanınızda olacağız. Sadece çanak antenleriniz için değil firmamız daha kaliteli sistemleri televizyonlarınızla uyumlu olarak direkt olarak bünyemizde bulunan teknolojik cihazlar ile uygun fiyatlara sizlere hizmetini vermektedir. Üstelik cihazlarınızı ücretsiz olarak kurulumunu da gerçekleştirerek sizleri kendi başınıza bırakmadan mağduriyet yaşatmıyoruz.

Çanak anten uydu ayarı veya çanak anten kurulum & montaj fiyatları için Garantili Hizmet sunan firmamızı hemen 0535 269 74 75 no’lu telefonlarımızla arayarak kazançlı çıkabilirsiniz.

Eğer kurulum ücreti ben ödemek istemiyorum diyorsanız aşağıdaki adımları da takip ederek bir takım süreçleri kendi başınıza bile takip edebilmeniz mümkündür. Yapmanız gerekli olan birtakım hususları eksiksiz yerine getirmeniz gerekmektedir. Çünkü 1 adımı eksik yaptığınızda diğer süreçleri etkileyeceğinden dolayı sorun yaşayabilirsiniz.

  • Ekranda sinyal yok veya kanal yok hatası alıyorsanız uydu alıcısını kapatıp açınız.
  • Cihazın fişini çıkarıp 10 saniye bekleyip takınız.
  • Farklı bir uydu alıcı varsa onu deneyiniz veya uydu alıcınızı başka çanak antende deneyiniz.
  • Çanak anteni, LNB ve kabloları kontrol ediniz. Kablolarda temassızlık olabilir.
  • Diseqc kullanıyorsanız Diseqc’ deki kabloları ve uçları kontrol ediniz. Aynı zamanda Diseqc ayarlarını.
  • Çift çanak kullanıyorsanız diğer uydu da sinyal yok hatası olup olmadığını kontrol ediniz.

Son olarak ise Uydu Ayarlarını kontrol ederek çanak anteninizi kontrol ederek sorunların bir takımını kendi başınıza çözüme kavuşturmanız mümkün. Kurulum ücretleri konusunda sektörün öncüsü konumunda olan firmamız gündemimizi daha çok üretim hattı üzerinden çanak anten sektöründe çok önemli bir reform anlamına gelmektedir. Anten ayarlarının önündeki engelleri kaldıracak kurulum & montaj konusunda İstanbul’da daha fazla nitelikli personellerce çanak anten kurulumu konusunda firmamız politikaları içerisinde ayarlamalar yapılmaktadır.

Yatırımlarınızı karşılaştığınız bir çok bürokratik işleme firmamız ile artık son vererek talep ettiğiniz çanak antenler konıusundaki extradan talep edilen lojistik, kdv, fatura vb. bir çok aracı geride bırakarak sizlere kazançlı bir imkan sunuyoruz.

Dikkat: Türksat uyduları TV/radyo yayınları frekans listelerine Türksat web sitesinden ve Türksat Tanıtım yayınının altyazı ve teletext özelliklerinden ulaşılabilir.

Türksat Tanıtım Yayını Parametreleri:
  • F:12380 Pol: V Dikey, SR:27500, FEC: 3/4 (Avrupa ve Türkiye)
  • F:11747 Pol: H Yatay, SR:27500, FEC: 5/6 (Orta Asya ve Türkiye)

Türksat TV/radyo yayınlarına göre uydu alıcılarının otomatik olarak güncellenmesi için Türksat Tanıtım yayınının parametreleri manuel olarak girilmeli ve şebeke arama (network search) özelliği aktif hâle getirilerek arama başlatılmalıdır.

Çanak Anten Kurulum Ücreti verilen hizmetin karşılığına denk geldiği takdirde müşteriler verdikleri paranın ne ardına ne de önüne bakarlar. Bu durum uzun yılların bizlerde oluşturduğu tecrübeler ile sabittir. Bu yüzden firmamız olarak ister sıfırdan çanak anten kurulumu olsun isterse merkezi uydu sistemi kurulumları olsun veyahut var olan sistemi yenileme, revizyon gibi süreçler olsun hepsinde tam tamına ne fazlası ne eksiği hak ettiğimiz miktarı talep ederiz. Eğer hala çanak anten fiyatı noktasında bir karar veremediyseniz çekinmeden firmalar arasından bir tercih yapılacak ise bu mutlaka firmamız olmalıdır. Bu nedenledir ki sizler için en kaliteli firma olarak bizi tercih etmeniz sizler açısından mantık ile tekniğin birleşimi olacaktır.

Bu durumda da müşterilerimiz bizlere verdikleri servis ücreti veyahut kurulum ücretinde gözleri arkalarında kalmaz ve bizlerde yaptığımız işimizden keyif alırız. Ne cebinz yansın ne de malzemeniz kısa süre içinde bozulmasın diyorsanız tek yapacağınız şey firmamızla irtibata geçmek olduğunu muhakkak biliyorsunuzdur.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Çanak Anten Servisi Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Çanak Anten Servisi Nedir ? Nasıl Yapılır ? konusunda özellikle evlerimizde uydularımızın uzayda bulunan vericiden ...

Bir Yorum

  1. Çanak anteni uygun fiyata aldım fakat kurabilirim dedim ama alamadım siz kurulum yaptığınızda fiyatlar ne kadar olur

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!