Anasayfa / Uydu Servisi / Çanak Anten Montajı, Resimli Anlatım, Anten Kurulumu Nasıl Yapılır İstanbul

Çanak Anten Montajı, Resimli Anlatım, Anten Kurulumu Nasıl Yapılır İstanbul

Çanak Anten Kurulumu 0212 664 74 34 – 0546 931 29 29

Günümüzde yayınların ve yayın kanallarının artması ile birlikte çanak anten çeşitleri de arttı ve teknolojinin doğrultusunda çok farklı boyut kazanmaya başladı. Sizler her ne kadar yeni tip kurulmuş çanak anten sistemlerini pahalı veya farklı bir manada anlamlardırsanız da artık günümüzün bir gerçeği haline gelmiş bulunmakta.

Kullanılacak olan çanak antenin cinsine, özelliğine ve elbette ki kurucusunun tecrübesine bağlı olarak çanak anten kurulumu fiyatları değişiklik göstermektedir. Ve en önemlisi merkezi sistem destekli bir çanak anten kurulacak ise ve eğer siz müşterilerimiz kullanacağınız sistemi uzun yıllar faydalanmak amaçlı talep ediyor iseniz mutlaka next & nextstar, goldmaster, teknik34 gibi markaların çanak antenlerini kullanmalısınız.

Doğal olarak bu durum da fiyatlar üzerinde etki ederek sizlere her çanak antencinin farklı fiyat vermesini sağlayacaktır. Profesyonel bağlamda bu hizmetleri en ideal şekillerde almak isteyen müşterilerimiz için hazırladığımız sayfamıza göz atarak bilgilenebilirsiniz. Hemen http://www.uyduservisi.xyz/profesyonel-canak-anten-kurulumu-hizmeti-sunuyoruz.html adlı profesyonel çanak anten kurulumu hizmetimiz için bizlere ulaşınız.

Herzaman olduğu gibi bugünde diyeceğimiz en iyi hizmeti firmamız bünyesinde alarak uzun süreli mutlu olarak kalıcı hizmete alırsınız.

Elbetteki bu işler tahminle, yaklaşık olarak yön-yöntem sistemi ile bulunması imkansız bir durum olduğundan dolayı ister konu çanak anten kurulumu olsun isterse çanak anten yön bulma olsun hiç sorun olmadan sizlere çözüm sunan firmamız teknik34 ü arayarak sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.

BÜTÜN MARKA ÇANAK ANTENLERİNE GARANTİLİ TEKNİK SERVİS HİZMETİ SUNMAKTAYIZ. EĞER ÇANAK ANTEN İLE ALAKALI SORUN YAŞAMAKTA İSENİZ HEMEN BİZLERE ULAŞIN..!

1994 yılı itibari ile Teknik34 ismi ile hizmet ve ürün sunan firmamız uydu sistemlerindeki yılların bilgi ve tecrübe birikimini siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır. Yaklaşık 25 yıldır içinde bulunmuş olduğumuz sektöre ait müşteri memnuniyetini yakalamak konusunda yapmış olduğumuz titiz çalışmaların sonucunda İstanbul’un en çok aranan firmalarından olmayı başardık. Sizler de çanak anten kurulumu fiyatları konusundaki tüm sorularınızı ve isterseniz teknik bilgi gerektirilen sorularınızı bizler destek hattımızdan ulaştırabilirsiniz.

Firma vizyonlarımız yönünde en büyük atılımları yaparak ilk kez istanbul avrupa yakasında en iyi çanak anten ayarlama hizmetlerini sunuyoruz. Bu yeni atılım yönelimi, çanak anten ayarlama, çanak anten kurulumu, çanak anten montajı, sektörün gelişmesi açısında bu üçgenin her kenarında firmamız, gelişen teknoloji yer almaktadır.

“İSTANBUL ÇANAK ANTEN KURULUMU OLARAK HİZMET ALAN MÜŞTERİLERİMİZ DÜN OLDUĞUMU GİBİ BUGÜNDE KAZANÇLI ÇIKACAĞINDAN GELİN ACELE EDİN  VE HİZMETLERİMİZDEN KAZANÇLI ÇIKIN.”

Not: Yeriniz nerede olursa olsun yeter ki firmamıza bir telefon açtığınızda maksimum 30 dakika içerisinde yerinizde sorununuzu çözüme kavuşturmak üzere hazır beklemekteyiz.

Çanak Anten Montajı, Resimli Anlatım, Anten Kurulumu Nasıl Yapılır İstanbul konusunda kesinlikle aklınıza ne takılırsa takılsın çekinmeden hemen bizleri aramanızı sizlerden talep ve rica ediyoruz. Eğer aklınızda acaba saat geç oldu gibi de sorunlarınız var ise çekinmeden 7/24 gece gündüz demeden firmamızı arayabilirsiniz.

İlk önce resimli anlatıma geçmeden mutlaka genel bir mantık açısından baktığınızda çalışma prensibi hakkında bilgi edinmelisiniz. Bu hususta sizlere ülkemizin uzay a fırlattığı televizyon yayını için atılmış olan uzay istasyonlarından gelen sinyalin çanak antene yansıması ve çanak antenin ucunda bulunan LNB ler aracılığıyla da gelen yayının Lnb’nin ucuna bağlı kablolar aracılığıyla da doğruda televizyonunuza veya receiver uydu cihazınıza iletilmesi ile sistem uydu, çanak anten, lnb, kablo, televizyon beşlisi arasında süregelmektedir. Mantığı anladıktan sonra işlem aşağıdaki görsellerde olduğu gibidir.

İstanbul’da faaliyet göstermekte olan çanak anten kurulumu yapan bir çok firmanın ortak sorunlarından biri olan kaliteli uydu servisi montajı ve akabinde kurmuş oldukları çanak antenler için uzun yıllar otomatik garanti vermesi durumu bizim haricimizde başka firmalarında aynı şartları sağladıklarını görmedik. Bunun nedeni ise yaptıkları işlere güvenin en az olması kaynaklı olabildiği gibi sektörel tecrübesizlikleri de olabilmektedir.

Bizler anten kurulumu yaparken öncelikler her müşteriye aynı mantıkla kurulum yapmadan her bir binanın ve daire yapısının farklı oluşunu göz önünde bulundurarak firmamız politikaları gereği en iyi çanak anteni, en iyi uydu kablosunu, en iyi çanak anten lnb sini, en iyi uydu alıcısını, en iyi televizyon tamiri ‘ni, en iyi çanak anten ayağını vb. dahası uydu sektörü ile ilgili ne kadar sarf malzeme ve argüman var ise hepsini en iyi olarak kullandığımızdan firmamız yaptığı bütün işlerde garanti sağladığı görülmektedir. Aklınızda kalan ve eklemek istediğiniz bir takım sorular ve diğer konularda da çekinmeden firmamızı arayabilirsiniz.

Çanak Anten Montajı, Resimli Anlatım, Anten Kurulumu Nasıl Yapılır ?

Çanak anteni kurulumu nasıl yapılır?

1- Çanak anten kurarken öncelikle dikkat edilmesi gereken şartların başında çanak anten ayak kısmını montajı esnasında montaj yapılacak yerin sağlam ve sert olması önerilmektedir. Aşağıda görmüş olduğunuz görselde tek tek duvar tutucuların, pulun, civatanın, L direğinin durumunu gösterdikten sonra duvara çanak anten ayağının montajını yapmaktayız. Peki Çanak anteni kurulumu nasıl yapılır? Görselde görülen L ayak modelde duvara 2 koldan bağlanarak hem güçlü durmasını sağlarsınız hem de balkon, yan duvar pencere altı gibi yerlere montaj yapacaksanız L çanak ayağı sizleri büyük fayda sağlayacaktır.

Böylece çanak anteniniz duvardan uzaklaşmış olur ve çanak anten kurulumunu sağlıklı bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Başka bir etken durum ise ne kadar ön kısmını açar iseniz çanak antenin ucunda bulunan lnblerinize gelecek yayın kalitesini artırırsınız. Çünkü balkonlara koyulan çanak antenlerin önüne bu güne kadar hep ya ağaç etki etmiştir ya da ev sakinlerinin astıkları elbiseler yayın alanını daraltarak görüntünün yer yer kaybolmasına neden olur.

çanak anteni kurulumu resimli anlatım

2- Çanak anten kurulumu nasıl yapılır ? sorusuna cevap vermek çok zor olmadığını adım adım sizlere kurulum süreçlerini anlattığımız yazımızı takip ederek mutlaka sizlerde yapacaksınız. Hiç unutmamanız gereken şey mutlaka çanak anten parçalarını kesinlikle sağlam yapmanız ve eğer bu alanda az da olsa yeteneğiniz yok ise mutlaka firmamızla görüşerek bilgi almalısınız. Ama ben yaparım diyenler bütün parçalara dikkatle baktıklarında kurulum malzemeleri ve parçalarını görürsünüz.

Bazen olayı mantiken çözebilen müşterilerimiz olabilmekte fakat gel zaman git zaman montajı iyi yapmadıklarından dolayı en ufak rüzgardan sisteminiz olumsuz etkilenerek zaman içerisinde bozulacaktır. Bu yüzden siz siz olun küçük meblalar için ne kendinizi strese sokun ne de o kadar para vereceğiniz sistemin basit bir hata ile bozulmasına sebebiyet verin. Gelin firmamızı arayarak cüzi miktarlardaki servis ücretine gelelim en iyi şekilde sisteminizi sizlere çalışır vaziyette teslim edelim.

çanak anteni kurulumu resimli anlatım

Çanak Anten Montajı Resimli Anlatım

3- Üçüncü aşaması olarak görsele bakarak gördüğünüz malzemelerin artık kurulum aşamasına geçmiş bulunuyoruz. Yine kuruluma başlamadan bütün sarf malzemeleri yanınıza aldığınızdan emin olun. Eğer profesyonel uydu ayarı cihazınız yok ise küçük bir televizyon yanınıza almanız gerekmektedir.

Reciver cihazınıza sitemizden paylaştığımız otomatik kanal kurulum usb ile kurulum yapıldığından emin olun ve iki ucu F Connectör ile bağlanmış kablonuzu bir tarafını LNB ‘ye takarken diğer ucunuda reciverınıza takınız. Ardından hem ip ucu hem de taktik olarak çatıda başka çanak antenler kurulu ise onlardan faydalanarak çanak yönünüzü sağa sola çevirerek ince ayar yapma zamanı geldi.

Fakat bu döndürme işlemini yavaş yavaş yapmanızda fayda olacaktır. Eğer yayını yakaladığınızda hala yayını kaybetmediyseniz hemen resimde kırmızı şekildeki alandaki gibi sabitleme işlemini yapında ve vidaları karşılıklı yavaşca sıkınız.

Çanak Uydu Anten Kurulum Anlatımı

4- DİKKAT: Çanak anten montajı yaparken sinyali bulduğunuz anda resimde görmüş olduğunuz kırmızı boya ile işaretlenen yerleri sıkmaya başladığınız da karşılıklı olarak vidaları yavaşça sıkmanız gerekmektedir. yani vidayı bir tur döndürüp hemen karşısındaki vidayı da bir tur döndürmeniz gerekmektedir. Yoksa ayarınız bozulur ve en baştan başlamanız gerekir.

Bazen müşterilerimiz bu yanılgıya düşerek ilk yakaladıkları gibi hemen vidayı sıkmaya çalışır fakat o esnada sıkayım derken lnb ‘nin yönünü oynatarak yayının tekrar gitmesine sebeb olur. Bu yüzden yapacağınız aşamaları yavaş yavaş yapmanızda fayda vardır.

çanak anteni montajı resimleri bakmanızda fayda olacaktır. Eğer kurulum esnasında daha fazla yaptığımız çanak anten montajı resimlerine ihtiyaç duyduğunuzda bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Çünkü ne demiş atalarımız el elden üstündür. Evet işimiz çanak anten kurulumu olsa da sizlere bu durumu bir bilen olarak bizlere sormaktan çekinmeyin.

Çanak Anten Montajı

5- Son olarak ise uyarı niteliğinde olarak söylemek gerekirse eğer adım adım işlemleri uygulayıp vidaları da sıkıca sıktıysanız bir endişeniz olmasın. Montaj kısmı her ne kadar da zor olsa en ince ve hassas ayarı LNB için dikkat edilmelidir. Çanak anten modeliniz ne olursa olsun eğer lnb ayarını hassas bir şekilde yapmadıysanız  işiniz zordur. Hemen ince ayarınızı tamamlayarak televizyon keyfine başlayabilirsiniz.

Çanak Anten Uydu LNB Ayarı

Çanak Anten Kurulumu Fiyatları neye Göre Değişmektedir?

Çanak antenlerin sahip olduğu özellikler, çanak anten kurulumunu yapacak olan kişinin bilgi ve tecrübe birikimi çanak anten kurulumu fiyatları konusunda değişim sergilemesine etken olan unsurlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizler Teknik34 firması olarak en kaliteli işçilik, en uzman ve deneyim sahibi kadro ile istediğiniz özellikteki çanak anteni en uygun fiyata kurabileceğimizi garanti ediyoruz. Sizler hem yayın akışınızı keyifli ve kesintisiz olarak izleyebilmenin mutluluğunu yaşarken hem de en uygun fiyata satın almış olduğunuz kurulum hizmetin de rahatlığını yaşama fırsatı elde edebilirsiniz. Tüm çanak anten çeşitleri ve kurulum desteği için istediğiniz an bizlere ulaşabilirsiniz.

Çanak Anten Satış, Montaj, Kurulum, Ayar, Tamir, Arıza Servisi

ÇANAK UYDU YÖNLERİ

Teknik34 ailesi olarak gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerden biride çanak uydu hizmetlerimizdir. Çanak uydu kurulumlarında özellikle çanak antenlerinizin ve çanak uydularınızın yönü oldukça önemlidir. Çanak uydu yönleri doğru ayarlanmadığı takdirde sinyal alımınızda azalma veya sinyal alımınızda güçlük çekebilirsiniz. Ayrıca çanak uydu yönlerinizin doğru ayarlanmaması takdirinde, sinyal azalmasına bağlı olarak kesintili yayın izleyebilirsiniz. Çanak uydularınızın kurulumları sırasında kullanmış olduğumuz teknik aletler ve cihazlarımız ile sizlere en kaliteli ve doğru hizmeti verecek bir firma olmaktayız. Teknik34 ekibi olarak İstanbul ili üzerinde hizmet vermekteyiz.

Çanak Anten Uydu Yönleri

Çanak antenlerinizin uydu yönleri doğru bir şekilde yapılmalıdır. Çanak uydu yönleri, uydudan gelen sinyalin yönüne doğru yapılmalıdır. Aksi takdirde, çanak antenlerinizin yönü doğru ayarlanmadığında sinyal alımında güçlük çekebilirsiniz. Çanak antenlerinizin ve uydu alıcılarınızın kurulumu daima profesyonel açıdan bilgili ve teknik açıdan deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmalıdır. Çanak antenlerinizin kurulumundan sonra uydu alıcınızın da kurulumlarının yapılması gerekmektedir.

Çanak Anten Uydu Yönleri hususunda alanında bütün ihtisasları yapmış 20 yılı aşkın tecrübeli personellerimizden çanak anten kurulum hizmeti almak ister miydiniz ?

Çanak uydu yönleri çanak antenlerinizin kurulumunda oldukça önemlidir. Teknik34 ailesi olarak sizlere çanak anten kurulumlarınızda en iyi yönü bulmanızı sağlamak için, teknik olarak son teknoloji ürünlerini ve cihazlarını kullanmaktayız. Sinyal yönü bulma konusunda kullandığımız teknolojik cihazlar sayesinde, uydularınızın bulunması gereken yönü bulacak ve sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

#çanakanten #çanakantenkurulumu

Bizlere telefon numaralarımız üzerinden veya adresimize gelerek randevu alabilirsiniz. Bizleri aradığınızda anında sizlere dönüş yapıyoruz akabinde sizlere teknik servis talebi açarak 30 dk içerisinde sizlere servis sağlıyoruz. Eğer yukarıda görseller ile resimli çanak anten kurulumu anlatımımızı hala anlamadıysanız teknik bilgiler için bizleri çekinmeden arayarak detaylı bilgi almanız ziyadesiyle mümkündür.

Eğer hala uydunuzun çanak antenini ayarlamayı başaramadıysanız yapabileceğiniz son şey kaldı demektir. Bu neticede sektörel mesleki bir durum olduğundan işinin ehli bir firma olan firmamızı arayarak detaylı teknik bilgi alabilirsiniz.

Çanak anten ayarlama ile ilgili aramalar

 • çanak anten ayarlama cihazı,
 • çanak anten ayarlama adımları,
 • türksat uydu ayarlama,
 • uydu kanal ayarlama,
 • uydu ayarlama 2017,
 • türksat 4a frekans ayarlama,
 • türksat uydu frekansları,
 • türksat uydu ekleme,
 • uydu sinyal bulma yöntemleri,
 • çanak anten yön bulma cihazı,
 • uydu yönleri resimli,
 • uydu yön bulma cihazı yapımı,
 • satellite director kullanımı türkçe,
 • çanak anten frekans ayarlama,
 • çanak anten yön bulucu,
 • satellite finder.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ UYDU ALICISI MARKALARI

Next & NextStar Uydu Alıcısı, Goldmaster Uydu Alıcısı, Atlanta Uydu Alıcısı, Hiremco Uydu Alıcısı, Sunny Uydu Alıcısı, Jameson Uydu Alıcısı, Dreambox Uydu Alıcısı, Trident Uydu Alıcısı, Neta Uydu Alıcısı, Redline Uydu Alıcısı, Kawai Uydu Alıcısı, Arçelik Uydu Alıcısı, Showmax Uydu Alıcısı, Digiline Uydu Alıcısı, Amstrad Uydu Alıcısı, Baff Uydu Alıcısı, Botech Uydu Alıcısı, Yumatu Uydu Alıcısı, Tekniksa Uydu Alıcısıt, Starbox Uydu Alıcısı.

Türksat Ayarı, Tivibu Ayarı, Digitürk Ayarı, Dsmart Ayarı

TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ HD TV TELEVİZYON MARKALARI

Samsung, Lg, Philips, Sony, Vestel, Sharp, Panasonic, Toshiba, Jvc, Grundıig, Arçelik, Seg, Sunny, NextStar, Yumatu, Axen, Jameson, Olımpıa, Fınlux, Altus, Saba

Herzaman dediğimiz gibi televizyon markanız ister samsung olsun ister sony isterse LG marka olsun hiç fark etmeksizin firmamız bünyesinde garantili bir şekilde tamir ve bakımı yapılarak en az 1 yıl garanti kapsamında sizlere teslim edilir. Akabinde çanak antenleriniz ile de aynı şeyler geçerlidir. Bu yüzden sağa sola bakmadan çanak anten servisi için doğru adresiniz uyduservisi.xyz’dir.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

2 Yorumlar

 1. Esenler havaalani mahallesinden yazıyorum acaba uydu servis ücreti ne kadar ?

 2. Uydumuzun en ufak rüzgarlı havada sinyal yok uyarısı vermesi nedeni ne olabilir bir de çözümü için servis ucretiniz ne kadar ?

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!