Anasayfa / Çanak Anten Servisi / Çanak Anten Uydu Ayarı Nasıl Yapılır ?

Çanak Anten Uydu Ayarı Nasıl Yapılır ?

Çanak Anten Uydu Ayarı Nasıl Yapılır

Çanak Anten Uydu Ayarı Nasıl Yapılır
Çanak Anten Uydu Ayarı Nasıl Yapılır ?

Teknik34 servis hizmeti olarak çanak anten ve uydu anten sistemlerimiz içerisinde, çanak antenlerinizin ve uydu antenlerinizin bakım ve onarımını gerçekleştiriyor ve aynı zamanda uydu ayarı yapma işleminizi de sağlıyoruz. Uydularınızın ve çanak antenlerinizin kurulumlarından sonra yapacağımız uydu ayarı ile kesintisiz bir yayın alacaksınız. Eğer uydu veya çanak anten kurulumunuz var ve sinyal alamıyorsanız, yine bizleri arayarak uydu ayarlarınızın yapılmasını talep edebilirsiniz.

1994 yılında kurulduğumuz ilk günden beri, verdiğimiz hizmetlerin kaliteli hizmetler olmasına oldukça özen gösteren bir firma olduk. Teknik34 olarak verdiğimiz hizmetlerde, daima sizlerin düşüncelerine ve görüşlerine önem verdik. Sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz hizmetler sonucunda bugün, piyasa içerisinde bulunan en iyi servis hizmeti olduk.

Uydu Anteni Ayarı Yapma

Teknik34 servis hizmeti firması, çanak ve uydu antenlerinizin uydu ayarı yapma konusunda destek alabileceğiniz bir firma olmaktadır. Uydu antenlerinizin ayarı yapılırken aynı zamanda bakım ve onarımları da yapılmaktadır. Çanak ve uydu antenlerinizde oluşan her türlü sorun için bizleri arayarak, randevu alabilir ve sizlere hizmet vermemizi talep edebilirsiniz. Diğer hizmetlerimiz hakkında da bizleri arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Uydu antenlerinde uydu ayarı yapma oldukça hassas bir iştir ve mutlaka bu işlemin yapılırken teknik açıdan profesyonel kişiler tarafından yapılması gereklidir. Ekip arkadaşlarımızın bilgi ve teknik açıdan profesyonel kişiler olduğunu sizlere iletmek isteriz.

Her koşulda bozulmadan sağlıklı yayın almak için işinin ehli bir çanak antenci’ye ihtiyaç duyarsınız, işte firmamız sizlerin bu ihtiyaçlarını dilediğiniz saatte çözüme kavuşturur.

Eğer sevgili müşterilerimiz biz bu uydu anten kurulumunu kendimizde illa yaparız diyorsanız, sitemizin market kısmına girip cihazlarınızı alarak birazdan sizlere vereceğimiz adres uzantısı ile girerek kolayca aşamaları takip ederek yapabilirsiniz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken bir çok etken var bunların başında mutlaka yapacağınız ayarı adım adım yapmanız gerektiği ve eğer ekonomik olarak 50 – 60 tl gibi uydu servisi ücreti ödememek için kendi can güvenliğinizi riske atmaya deymeyeceğini bilmeniz gerekir.

Bu işler kolay görülse de bazı adımları yapabilmeniz için eliniz tornavida, pense tutmayı biliyor iseniz bu işi yapmayı deneyiniz ama yok ise kesinlikle denememenizi önermekteyiz.

Uydu Anten Montajı

Uydu sistemi kurulumunun diğer bir adı olan uydu anten montajı çanak anten sistemi elemanlarının kurulumuna verilen genel bir addır. Montajın yapılmasında iki aşama bulunmaktadır. Başlangıç aşaması teknik servis tarafından sağlanmaktadır. Büyük çaplı kuruluma gerek duyulmayan sonraki aşama ise bireysel olarak ele alınma olasılığı tanımaktadır. Uydu sistemi kurulumunda uydu anten montajı en önemli kısım olup, sistemin tamamen çalışmasında etkilidir.

Çanak antenin konumlanması ve diğer uydu elemanları ile birleşiminde montaj işlemi teknik personel tarafından sağlanmaktadır. Bu aşamanın bireysel olarak sağlanması mümkün değildir. Bu işlem uzmanlık isteyen bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Uydu anten montajı uydu kurulumunun sadece başlangıç aşamasında sağlanmamaktadır.

Çanak Anten Resimli Kurulumu Nasıl Yapılır – adım adım kurulum için tıklayınız.

Çanak anten Arıza durumunda yine anten  montajı işlemi uygulanmaktadır. Çanak anten ile bağlantılı olan ara kabloların temin edilmesi ve uygulanması yine uydu anten montajı çerçevesinde ele alınmaktadır. Birde montaj esnasında mutlaka uymanız gerekenleri de aşağıdaki yazımızda takip ederek bilgilendirmek istedik. Çünkü çanak anten kurulumu çok muhim iştir, ve bu işi de herkes bizim kadar bilmeyebilir.

Uydu Anten Montajı Nasıl Yapılır?

Çanak anten montajında kullanılan bir kısım teknikler bulunmaktadır. İlk olarak çanak anten ile uydu alıcısı olan cihaz arasında başka bir cihazın olmaması uydu anten montajı için oldukça önemli bir durumdur.

Farklı bir cihazın ya da objenin bulunması uydu alıcısına sinyallerin ya tamamen engellenmesi ya da kısmi olarak engellenmesi anlamına gelmektedir. Montaj sırasında çanak anten konumlanmasına dikkat edilmeli ve en uygun konum tercih edilmelidir. Ayrıca montaj sırasında belirlenen standartlara uyulması montajın daha kolay ve istendik yönde olmasını sağlayacaktır. Bütün bunların yanısıra istanbul ‘ da Profesyonel Çanak Anten Kurulumu Hizmeti Sunan bizlere ulaşmak için 7/24 kolayca ulaşabileceğiniz 0535 269 74 75 no’lu cep telefonları ile ulaşınız.

Çanak Anten Kurulumu Esnasında Dikkat Etmeniz Gerekenler 3 Adımda

  1. Çanak anten markanız en iyi markalar olan next&nextstar, goldmaster, baff, teknik34, redline gibi bilindik markaları alınız.
  2. Lnb ‘ye bağlayacağınız kablonun mutlaka kar, kış koşulları, yağmur, güneş gibi doğal olaylardan uzun yıllar dayanıklı markaları tercih ediniz. Bu da 2 – 3 kuruş maliyeti artırsada sizlere yıllık bazda kazanç sağlayacaktır.
  3. Son olarak ise işin ehli olan çanak anten kurulumcusu olan bizlere ulaşarak tecrübe ve bilgimizden faydalanın.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!