Anasayfa / Çanak Anten Servisi / Çanak Anten Yönü Ayarlama

Çanak Anten Yönü Ayarlama

ÇANAK ANTEN YÖNÜ

Merkezi İstanbul Avrupa yakasında bulunan teknik servis firmamız ile sizlere elektronik aletlerinizin kullanımında yardımcı olmayı amaçlamaktayız. Servis şirketimiz İstanbul’un her semtine hizmet sağlamaktadır. Yaşayacağınız sorunlar için bize ulaştığınızda size en kısa zamanda geri dönüş yapmaktayız.

Çanak anten için bütün bildiklerinizi bir kenara bırakarak sektörün en iyi uydu ayarcısına anteninizi teslim ederek rahat edin.

Elektrik ve elektronik alanında servis hizmeti sağlayan firmamız sizlere uydu ayarları ve çanak anten yönü bulmanızda da yardımcı olacaktır. Çanak anteninizi verimli kullanabilmeniz için antenin en doğru yere kurulması gerekir. Servis ekibimiz, anteninizin kötü hava koşullarından etkileneceğini de göz önünde bulundurarak uydu alıcınız için en doğru yeri tespit edecektir.

Çanak Anten Yönü Ayarlama

Çanak anteninizin yönünü ayarlayabilmeniz için öncelikle televizyonunuzun sinyal ayarlarına bakmanız gerekir. Türkiye, TÜRKSAT uydusunu sinyal alıcı olarak kullandığından çanak anten yönü güneye ayarlıdır. Uydunuzu sadece güneye ayarlayarak kullanmak zorunda değilsiniz. Kullanabileceğiniz diğer uydu alıcılarını bulabilmeniz için Teknik34 servis ekibini çağırabilirsiniz.

Çanak anteninizin yönünü ayarlayabilmeniz için televizyonda en az sinyali alan kanalı bulup, uydunuzun yönünü değiştirerek en iyi sinyali alacağınız noktayı tespit etmeniz gerekir. En iyi sinyali aldığınız noktada çanak anteninizi sabitlediğinizde uydu yönü ayarlama işlemini tamamlamış olacaksınız.

Çanak antenler için en doğüru karar uzun yıllar çürümeden kalabilecek kalitede olması, ve kurulumunu yapan usta monaj esnasında en iyi sistemi kullanarak uzun yıllar kalıcı çanak anten kurulumu yapması gerekmektedir. Çünkü vereceğiniz ücret için her yıl tekrar tekrar aynı parayı ödemenize gerek kalmaksızın bir kerelik bu işlemi yaptırmak sizlerin avantajına olacaktır.

Şunu bilmeniz gerekir; çanak anten yönü ayarlama işlemi ne kadar basit görünse de daha önce uydu kullanmadıysanız bu ayarı yapmanız çok kolay olmayacaktır. Bu konuda sizlere yardımcı olabilmemiz adına bize başvurmanızı öneririz. Yıllardır servis sektöründe hizmet vermemizden dolayı sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlere yaşadığınız her sorunda yardımcı olacağız.

Çanak antenin konumlanması ve diğer uydu elemanları ile birleşiminde montaj işlemi teknik personel tarafından sağlanmaktadır. Bu aşamanın bireysel olarak sağlanması mümkün değildir. Bu işlem uzmanlık isteyen bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Uydu anten montajı uydu kurulumunun sadece başlangıç aşamasında sağlanmamaktadır.

Çanak Anten Resimli Kurulumu Nasıl Yapılır – adım adım kurulum için tıklayınız.

Çanak anten Arıza durumunda yine anten  montajı işlemi uygulanmaktadır. Çanak anten ile bağlantılı olan ara kabloların temin edilmesi ve uygulanması yine uydu anten montajı çerçevesinde ele alınmaktadır.

Birde montaj esnasında mutlaka uymanız gerekenleri de aşağıdaki yazımızda takip ederek bilgilendirmek istedik. Çünkü çanak anten kurulumu çok muhim iştir, ve bu işi de herkes bizim kadar bilmeyebilir.

Keşif ve montaj noktasında siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için gerekli teknolojik bütün argümanları kullanarak hizmetlerimiz devam etmekte. Sizde çanak anten kurulumu ihtiyaçlarınızı firmamız ile çözümleyebilirsiniz.

İstanbul bakırköy, ataköy, avcılar, esenler, bağcılar, başakşehir, ataşehir, yenibosna, şirinevler, güngören, halkalı ilçe ve mahalleleri farketmeksizin bütün yerlere uydu servisimiz mevcuttur. Bu noktalar ve yazamadığımız bütün mahalle ve ilçelerde ikamet eden müşterilerimiz çekinmeden bizlere ulaşarak kaliteli uydu servisi hizmetlerimizden faydalanabilirler.

Çünkü firmamız her noktaya ulaşabilecek kaliteli personel ve araç filosuna sahip olduğundan bizlere çanak anten sorun ayar ve arızaları durumlarından birinde aradığınızda 30 dk içerisinde sorunlarınıza çözüm bulmak için orada olmaktayız. Bu da sizlere hızlı çanak anten servisi sunamamıza sebebiyet veriyor.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!