Anasayfa / Çanak Anten Servisi / Çift Çanak Uydu Kurulumu

Çift Çanak Uydu Kurulumu

Çift Çanak Uydu Kurulumu

Çift çanak uydu kurulumu işlemi çanak kurulumuna göre çok daha zahmetsiz bir işlemdir. Çanak kurulumunda ekibimiz evinizin çevresinde istediğiniz bir alana çanak kurulumu yapmaktadır. Bu yer isterseniz evinizin çatısı, isterseniz evinizin balkonu, isterseniz de başka herhangi bir yer olabilir. Ekibimiz çanak kurulumunu yaptıktan sonra uydudan kumanda aracılığı ile gerekli ayarları tamamlamaktadır. İki işlemde bilgisiz birinin yapabileceği bir şey değildir.

Teknik34 ekibi olarak bunun gibi tüm televizyon konularında tecrübeliyiz. Ekip arkadaşlarımız bu işe yıllarını veren kişilerden oluşmaktadır. Kumanda üzerinden uydudan yapılan işlemlerde hiçbir ekstra ücret alınmamaktadır. İki işlem de kurulum adı altında gerçekleşmektedir. Satın alma işlemini bizden yaparsanız ekibimiz kurulum ücreti almamaktadır.

Çift Çanak Uydu Kullanımı

Çift çanak uydu kurulumu yapıldıktan sonra kullanım konusunda ek bir bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur. Normalde bir uyduyu kumandadan nasıl kullanıyorsanız, çift çanakta da aynı şekilde kullanırsınız. Sadece kanal sayısı daha fazla olmaktadır. Onun dışında başka herhangi bir fark yoktur. Ekip arkadaşlarımız soracağınız her türlü soruda size yardımcı olmaktan kaçınmayacaktır. İster uydu kurulum işleminde ister kullanım işleminde her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Çift çanak uydu kurulumu sonrasında ekip arkadaşlarımız müşterilerimize uydu üzerinden kullanımı da anlatmaktadır. Teknik34 ekibimize o sırada kafanıza takılan her şeyi rahatça sorabilirsiniz. Sormayı unuttuğunuz sorunlarınızda müşteri hizmetlerimizi hafta için hafta sonu fark etmeden istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!