Anasayfa / Uydu Servisi / Çoklu Anten Kullanımı

Çoklu Anten Kullanımı

ÇOKLU ANTEN KULLANIMI

Teknik34 elektrik ve elektronik servis ailesi olarak İstanbul Avrupa yakasına uydu ve çanak antenler konusunda da hizmet vermekteyiz. Tam donanıma sahip araçlarımız ile uydu ve çanak antenlerinizin kurulumunda ya da bu aletlerde yaşayacağınız sorunlarda sizlere yardımcı olmaktayız. Televizyondaki kanalları izleyebilmek için; uydu alıcısı, LNB ve çanak anten kullanmanız gerekmektedir. Eğer çoklu anten kullanırsanız sadece tek bir uydudaki kanalları değil, diğer uydularda bulunan kanalları da izleyebilirsiniz.

Çoklu anten sayesinde dilediğiniz kanalı yani zevkinize ve keyfinize en uygun kanalları fazlaca ulaşabilir kanallar arasında dolaşırken bile sıkılacağınıza eminiz. Böylece en fazla kanala firmamız sayesinde sahip olduğunu söylemekteyiz.

Çoklu çanak anten kullanmayı tercih ederseniz evinizde Digitürk, D-Smart, Next ve Nextstar uydu sistemleri, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos ve yerli-yabancı daha pek çok platformdaki kanallara ulaşabilirsiniz. Çoklu anten ile bir uydu sisteminde bulunmayan kanalı başka bir uydu sisteminde bularak dilediğiniz her kanalı takip edebilirsiniz.

Çoklu Anten Kullanımı

Çoklu anten sisteminin kullanılmasının en önemli sebebi ise bütün çanak antenlerin tek bir uydu alıcısına bağlanmasıdır. Çoklu anten kullandığınızda binada bulunan bütün çanak antenler tek bir uydu alıcısına bağlanır. Böylece bina dışında oluşan görüntü kirliliği tamamen ortadan kalkar. Teknik34 servis ekibi olarak sizlere uydu ve çanak anten kullanımınızda yardımcı oluyoruz.

Buraya çoklu uydu sistemleri ile bir başka yöntem gibi duran fakat mantıkta ve çalışma sisteminde aynı olan merkezi uydu sistemlerini de firmamız bünyesinde bulunan teknik personellerimizce profesyonel bir kurulum ile sizlere teslim ediyoruz.

Uydu alıcısı, çanak anten, çoklu anten kurulumlarının yanı sıra bu cihazlarınızda yaşayacağınız sorunlarda da sizlere servis hizmeti sağlamaktayız. Eğer İstanbul Avrupa yakasında oturuyorsanız telefon numaramızdan ya da çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. Randevu aldığınız takdirde belirtilen gün ve saatte verilen adreste bulunarak sizlere sorununuzu çözmenizde yardım ederiz.

 

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!