Anasayfa / Çanak Anten Servisi / Çoklu LNB Çanak Anten

Çoklu LNB Çanak Anten

Çoklu LNB Çanak Anten

Çanak anten merkezi sistemleri günümüzde pratik ve maliyeti düşük bir sistemdir. Toplu konutlarda daha çok uygulanan bu sistem ile tek bir çanak anten ve birçok daireye sinyal iletimi söz konusudur. Çoklu LNB çanak anten sistemi ile tek bir çanaktan birçok daireye sinyal erişimi sağlanmaktadır.

Merkezi çanak anten sistemi ile binaların en üst katına ya da çatılarına tek bir çanak anten takılır. Bu çanak antene çoklu LNB sistemi takılır ve bu sayede birçok daireye LNB kabloları ile yayın verilir. Merkezi sistem çanak anteni yöntemiyle maliyet daha düşük olmaktadır ve zaman kazandırmaktadır. Çoklu LNB çanak anten sistemi kurmak isteyen toplu konut sakinleri Teknik34 ile iletişim kurabilirler.

Çoklu LNB Nedir?

Merkezi çanak anteni sistemi ile toplu konut yaşamının tek bir noktadan birçok noktaya sinyal dağıtımının gerçekleştirildiği sistemdir. Merkezi sistem her konut sakini için ayrı ayrı çanak takma işlemi gerçekleştirmelerini engeller. Merkezi sistem ile internet ve TV yayını verilmektedir.

Lnb kalitesi ne kadar iyi olursa olsun iyi bir uyducu sisteminizi kurmadığı takdirde o LNB ‘den verim alamazsınız.!

Teknik34 ailesi bu konuda uzun yıllar saha da hizmet veren bir kuruluştur. Çoklu LNB çanak anten sistemi ile çoklu konutlarda dağıtım sağlanmaktadır. Çatıya monte edilen çanaklara çoklu LNB takılır. Takılan çoklu LNB, LNB kabloları ile konutlara ulaştırılmaktadır ve konutlar bu sayede internet ve televizyon bağlantısı kurulmuş olur. Teknik34 bu konuda oldukça deneyimlidir.

Bir araba için motor ne konumda ise çanak anten sistemleri için de Lnb bu derece önemlidir. Çünkü sizlerin uydu üzerinden verilerinizi alarak kablo aracılığıyla cihaza aktarma işi bunundur. Özetle lnb bir çözüm aracı olarak çanak antenler üzerinde aktif rol oynar.

Başka bir konu ise lnb cihazlarının da kaliteli kablo ile desteklenmesi durumudur. Çünkü eğer lnb dandik veya ucuz bir kablo ile veriyi aktarmaya çalıştığında zaman içerisinde kaçak yayınlar ile televizyonunuza az veri gider. Bu nedenle siz siz olun masraftan kaçmadan yaptıracağınız çanak antenleriniz için mutlaka bütün sistemler için ödemeniz gereken miktarı ödeyerek ileriye dönük zarar etmeyiniz.

 

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!