Anasayfa / Uydu Servisi / En iyi Uydu Alıcısı

En iyi Uydu Alıcısı

En iyi Uydu Alıcısı 0535 269 74 75

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız sizler için birazdan sektörün özellikle son teknoloji uydu alıcısı isimlerini tanımlamak ve sizlere önerilerde bulunmak üzere bir takım öneriler getirecektir.

İyiye Değil, En İyiye Sahip Olmak İçin sloganıyla ihtiyacınıza uygun en iyi uydu alıcısı markasını ve önerisini sizlere sunmak satmak ve tamirini yaparak sizlere teslim etmek ana gayemizdir.

Devamlı marka olan firmaların var olan uydu alıcısı cihazlarını geliştirmelerine istinaden firmamıza gelen listelerde hemen o ürünleri koyarak sizlerin en gelişmiş uydu cihazı almanıza destek ve ön ayak olmaktayız. Firma presibimiz gereği de sizlere sunacağımız ürünün en iyisini en uygun fiyatlara üzerine yani alış fiyatımız üzerine fazla kar eklemeden bizleri kurtarırcasına sunabilmek için çalışmalar yapmaktayız.

Bazen bu durumu bir kampanya düzenleyerek seri satış mantığıyla çok cuzi karlara satarak sağlıyoruz. Gelin şimidide bir uydu alıcısı satışından önce uydu alıcısı nedir ? uydu alıcısı ne işe yarar ? uydu alıcısı kullanım amacı nedir bunları açıklayacak terim anlamını sizlere sunalım.

Uydu Alıcısı Nedir ?

Uydudan yeryüzüne gelen mikrodalga sinyallerin LNB yardımıyla uydu alıcısına ulaşması sağlandıktan sonra, ulaşan sinyallerin işlenmesi sonucu televizyon da görüntüye çevirme işlemini gerçekleştiren cihazlara uydu alıcısı denilmektedir. Uydu alıcıları analog uydu alıcısı ve hd dijital uydu alıcısı olmak üzere 2 ye ayrılır. Dijital uydu alıcısı da kendi içerisinde gelişim yaşanması kaynaklı olarak zaman içerisinde tekrar tekrar gelişmiş ve sd uydu alıcısı ve hd uydu alıcısı olmak üzere 2 ye ayrılmıştır.

SD Uydu Alıcısı;  SD (Standart Definition), standart yayın formatında olan yayınları almamızı sağlayan uydu alıcılarına SD uydu alıcısı denilmektedir.

HD Uydu Alıcısı;  HD (High Definition), yüksek çözünürlüklü yayın formatında olan yayınları almamızı sağlayan uydu alıcısına HD uydu alıcısı denilmektedir. Bu yayınları izleyebilmemiz için Televizyonu muzunda HD (High Definition) yüksek çözünürlükte ki yayınlara uygun olması gerekmektedir.

Mini Uydu Alıcısı Nedir?

Mini Uydu alıcıları, Televizyonların SCART, AV ya da USB girişlerine takılan küçük uydu alıcılarıdır. Genel anlamda büyük boy uydu cihazlarının yaptığı işlevi yaparak sizleri alan kaybından kurtarmaktır.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

2 Yorumlar

  1. Kerim TURKYILMAZ

    Farklı farklı modellerin olduğunu biliyoruz peki fiyatlar açısından en uygunu hangisidir.

  2. BÜŞRA YILDIZ

    Bu yazı çok iyi oldu yeterince bilgilendirici teşekkür ederim

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!