Anasayfa / Televizyon Servisi / Esenyurt Televizyon Servisi

Esenyurt Televizyon Servisi

Esenyurt Televizyon Servisi hizmetlerimize devamlılık esasıyla gözönüne aldığımızda görülmektedir ki o yarımadanın en gelişmiş ilçemizi servissiz bırakmıyoruz. Çünkü Esenyurt yapısal bakımdan yoğun nufusun yaşadığı ve haliyle televizyonların gerek teknik aksamlarında olan sorunlar gerekse çanak antenlerin zaman içerisinde bozulması kaynaklı bir çok sorun yaşamaktadır.

Eğer sorunlar televizyon parçalarının yanması, bozulması, tamir gerektirmesi durumlarıyla çözülecekse işlemlerimiz çok basit ama tamir gerektiren bir durumda ise parçayı bazende direkt olarak televizyonunuzu alarak servis ünitemize getirmekteyiz.

Uzun süredir firmamızın problemsiz uydu sevisi, televizyon servisi gibi işlerinizi çözümleme merkezi olarak başvurabilirsiniz..!

Teknik servisimize gelen televizyonu cihazlarına takarak arızalı kısmı tespit ederek irsaliyesini tutarak çağrı merkezimize bir dekontunu da vererek sizleri araması üzere süreçlerimizi işletiyoruz. Çağrı merkezimizde sizlere arazalı durumu izah edip eğer kabul etmeniz fiyat noktasında da sorun yaşamazsanız hemen tamir sürecimizi işletiyoruz.

Tamiri yapılan televizyonlarınızı da geciktirmeden ilk servisimizde sizlere getirerek geçen süreçlerinizdeki televizyonsuz kalmanızı engellemeniz sağlanıyor. Eğer sizler illa televizyonu burada yapın yoksa ben televizyonsuz kalamam veyahut işleriniz televizyonlar ile mutlaka çalışması gereken bir televizyon var ise hemen sizleree bir adet elimizde sizler için bulunan işinizi geçici olarak görebilecek televizyon bırakarak Esenyurt Tv Servisi olarak farkımızı göstermekteyiz.

Sizler de böylece bir kaç gün süreli televizyonsuz kalmayarak farkımızı çevrenizdeki bütün komşularınıza söylerek ücretsiz olarak firmamızın reklamlarını yapmaktasınız.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Zeytinburnu Televizyon Servisi

Zeytinburnu Televizyon Servisi Zeytinburnu ile alakalı bütün uydu sorunlarını çözümleyerek kalıcı sorunlarınıza özel tasarımlar sunmak, ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!