Anasayfa / Televizyon Servisi / Fatih Televizyon Servisi

Fatih Televizyon Servisi

 

Fatih Televizyon Servisi 0535 269 74 75

Fatih Televizyon Servisi için en değerli olan sunum şeklinin kaliteli ve uygun olması olduğunu unutmayın. Şimdi sizlere ulaşmanın gururunun yanı sıra bugün en iyi kalitedeki hizmetler için merkezimiz burada sizleri beklemektedir.

Bu durum daha çok kısa vadeli düşünenler için mantıklı gelmese de uydu antenlerini çürüyene kadar kullanmak isteyen siz deüğerli müşterilerimize muhakkak mantıklı gerelerek başka bir televizyoncu aramaya gerek kalmayacaktır. Çünkü aklını kullanmak diye adlandıracağınız basit bir hesap yaparak neden Fatih tv tamiri olarak bizleri seçmelisiniz daha kolay ortaya çıkacaktır.

En iyiye ulaşmak için en doğruyu bulmak gerektiğini savunan fatih televizyon tamiri firmamızı tercih etmeniz için sebeblerimiz var…!

Bir televizyon tamiri için ortalama 150 tl tamir ücreti ödemiş olduğunuzu varsayarsak 3 ay gibi kısa süre sonra bilemediniz emitasyon ürünler nedeniyle biraz daha iyi olanları 6 ay gibi biraz daha uzun sürebilmekte çalışma göstermektedirler. 6 ay gibi süre sonra tekrar televizyon tamiri için fatih bölgesinde ikamet eden televizyoncu arayacaksınız ve aynı işlemi ortalama yılda 2 4 kere yaparak hizmet almak isteyeceksiniz. Bu da sizlere ortalama olarak yılda 300 – 500 tl arası maliyet çıkarmış olacaktır.

Not: Üstelik parça değişimlerinde televizyonunuza yeni bir sorun kaynaklandığında kalıcı çözümler üreterek arızanızı gideriyoruz.

Daha karmaşık hesaplara girmeden örneğin 200 tl gibi bir ücretle hem birerebir parça değişimi hem de değişen parçanın 1 yıl bozulmamazlık garantisi ile kafanızda bu tip dandik sorunlar oluşmasın.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Zeytinburnu Televizyon Servisi

Zeytinburnu Televizyon Servisi Zeytinburnu ile alakalı bütün uydu sorunlarını çözümleyerek kalıcı sorunlarınıza özel tasarımlar sunmak, ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!