Anasayfa / Uydu Servisi / Flat Anten Kurulumu Nasıl Yapılır?

Flat Anten Kurulumu Nasıl Yapılır?

FLAT ANTEN KURULUMU

Flat anten ülkemize çok kullanılmayan bir çanak anten çeşididir. Genelde Asya’da kullanılan flat anten çok küçük kutu şeklinde bir alettir. Evinizin camının çevresinde bir alana koyularak sinyal almaktadır. Büyük çanak antenler gibi dışardan görüntü kirliliğine neden olmayan flat anten kendine bu konuda avantaj sağlamaktadır. Flat anten kullanırsanız sadece Türksat uydusundan yayın alabilirsiniz. Ülkemizdekilerin yarısından çoğunun zaten sadece Türk kanallarını izlediğini düşünürsek ülkemizde flat anten kurulumu yapılmasında sakınca olan bir şey değildir.

Siz de flat anten kurdurmak isterseniz Teknik34 ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Teknik34 ekibimiz evinize gelerek flat anten kurulumunu çok kolay bir şekilde yapacaktır.

Flat Anten Kurulumu Nasıl Yapılır?

Flat anten kurulumu yapması kolay bir iştir. İsterseniz kendiniz de flat anten kurulumunu yapabilirsiniz. Biraz uğraştırabilir ama çanak anten kurulumu kadar zahmetli değildir. Eğer isterseniz Teknik34 ekibinden arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır. Ama kendiniz yapmak isterseniz de müşteri hizmetlerimiz tarafından teknik destek de alabilirsiniz. Flat anten kurulumu yaparken öncelikle flat antenin yerini belirlemek çok önemlidir.

Flat anten kurulum ve montajı için firmamızı arayaral bilgisini alabileceğinizi unutmayınız.

Mümkün olduğunca dışarıyı görecek şekilde flat anteni yerleştirirseniz, o kadar net verim alabilirsiniz. Görüntü kirliliği çok umurunuzda olamazsa direk pencere dışına ya da balkonunuza da yerleştirebilirsiniz. Flat anten küçük boyuttadır çok görüntü kirliliğine neden olmasa da bazı insanlar rahatsız olabilir. Eğer flat antenin dışarıdan görüntüsü sizi rahatsız etmezse dışarıya koyarsanız daha çok verim alabilirsiniz.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

2 Yorumlar

 1. aydemir akgül

  merhaba,
  bu tür anteni nerden nasıl satın alabilirim ??
  saygılar,
  aydemir akgül

  • Merhaba,
   Aydemir Bey, firmamız bünyesinde flat anten satışı ve kurulumu mevcuttur. Firmamızın telefonları olan Tel: 0535 269 74 75 bizlere ulaşarak bilgisini alabilirsiniz.
   Bizlere ulaştığınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!