Anasayfa / Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü Diafon Zil Sistemleri

Görüntülü Diafon Sistemleri apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemleri en iyi uygulanan diafon sistemidir. Görüntülü Diafon sistemleri apartman ve siteler gibi yaşam alanlarına uygulandığı gibi villalar, işyerleri, ofisler gibi alanlarda da kolayca uygulanmaktadır. Artık yeni yapılan akıllı bina sistemlerinde firma sahipleri ve daire sahipleri artık günümüzde yaşam alanı olan inşaat projelerinin genelinde Görüntülü diafon sistemleri tercih edilmektedir.

Özellikle site ve toplu alanlarda bulunan konutlarda tercih edilen görüntülü diafon sistemleri sosyal tesislerle görüşebilme, güvenlik ile görüşebilme ve daireler arası görüşme özellikleriyle inşaat sektöründe tercih edilen ürünler arasındadır. ister tek kullanıcılı isterseniz çoklu kullanım şeklindeki seçelerin ile farklı farklı boyutları da içerisinde kapsayacak şekilde firma bünyemizde mevcuttur. Ve hatta görüntülemenin farklı alanlarından olan dokunmatik veya tuşlu şekilleri de mevcut olduğunu unutmayınız.

Görüntülü Diafon Sistemleri için firmamız en doğru tercihiniz olacağını unutmayınız. Gelişmiş görüntü ve sesli panel sistemlerini dilediğiniz alana entegre ederek sizlere güven sunarız.

Az önce bu yazımızı yazarken arayan bir müşterimizin sitesinde hırsızlık olayı olmuş ve hırsız rastgele zillere basarak kapıyı açtırdıktan sonra 2. katta bulunan dairenin ziline basıyor kimse açmayınca ardından diğer zillere basıp kapıyı açtırıp binaya girerek binadaki ayakkabıları çaldığını bunun için iyi bir görüntülü diafon sistemi istediklerini ve bizlerden fiyat teklifi taleplerini dile getirdiler. Görüyorsunuz ki hırsızın ne zaman kapınızı çalacağını bilemediğiniz için sizler hırsız olup olmadığını tahmin edemeyeceğiniz için görüntülü diafon ile kimin zile bastığını görerek önceden tedbir alabilmeniz mümkündür. Sınırlarımızı sadece sıfırdan diafon sistemleri kurup servis sunmadığımız gibi eski tip zil sistemlerinizi de görüntülü olarak değiştirmekteyiz. Bu işleri bu güne kadar % 100 başarı ile yerine getirdiğimiz gibi bizlere çevremizdeki diğer elektrikçilerden de telefon gelerek bu sistemi karıştırdık nasıl çözeriz diye aramalar gelmektedir.

Bu günlerde sıkça yaşadığımız bu adımların en önemli kısmı iş yapan diafon sistemlerini tam olarak anlamamış işinde uzman olmayan elektrikçiler sayesinde gerçek ortaya çıkmaktadır. Buna bir deyimle cevap verecek olursak maç başlamışken maçın kurallarını değiştirmek fasılları kafalarına göre açmak olduğundan süreç sonlanmamaktadır. Sırf işlem yapmak adına bu süreçleri yerine getiren firmalar elbette bizlerin sunduğumu profesyonel görüntülü diafon sistemlerini düzeltmemizi talep etmektedir. Gelin sizlerde firmamızın bu sektördeki deneyimlerinden en uygun fiyatlara faydalanın.

Bu işler öncelikle tedbirli olmakla başladığını en iyi güvenliğin tedbir olduğunu atalarımızın her zaman ve hep söylediğini duymayanımız yoktur. Bu yüzden siz siz olun öncelikle kapılarınıza görüntülü veya görüntüsüz diafon sistemleri taktırarak tedbirinizi alın. Özellikle apartmanların eski tip zillerini yenileyerek artık görüntülü diafon sistemlerine dönüştürdüğümüzden dolayı istanbullunun kanaati olarak firmamızı en çok tercih etmektedirler. Firmamız bir takım olayların dışında müşterilerimizin biriken sorunlarına profesyonelce yaklaşmasını üstelik eski tip güvenlikli olmayan zillerinizi bu sefer avantajlı bir şekilde firmamız temsilcileri ile uygun fiyatlara sizlere kurulumunu ve montajını yapıyoruz.

Site Görüntülü Zil Sistemleri

Görüntülü diafon sistemi boyutları ve konuşma alanlarına dair bir kaç bilgilendirme yapalım dedik. Diafon sistemleri konuşma alanlarında 2,5” ekran boyutlarında ise 7” olmak üzere farklı farklı boyutlara sahiptirler. Bu boyutları firma diafon çeşitlerine ve kullanılacak alanlara göre değişik ekran boyutuna göre farklılık göstermektedir. Farklı olarak ise müşteri tercihine göre de değişik boyutlarda görüntülü diafon sistemi vardır.

Diafon Sistemleri daireler arası görüşme, bloklar arası, güvenlik ile görüşme vb. alanlarda hem sesli hem de görünlü iletişim olmak üzere farklı amaçlar içinde kullanılabilmekte ve taraflar arasında iletişim sağlanabilmektedir.

Görüntülü Diafon Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü Sistemlerin Teknik Servis ve Hizmeti

Görüntülü diafon ürünlerinin 2 yıl garanti hizmeti bulunmaktadır. Firma İstanbul içi servis hizmetlerinde kendi bünyesindeki servis elemanları ile hizmet vermekte, İstanbul dışı servis noktalarında görüntülü diafon arızaları için çözüm noktaları bulunmaktadır. Görüntülü diafon ürünlerimizin bir çok çeşitleri olduğunu bunların belli ölçekte normal ekranlar olduğunu, bir kısmının ise artık dokunmatik ekranlar olarak üretilmiş olup sizlerin tercihlerine göre de dokunmatik diafon sistemi veya Analog diafon sistemi ürünleri tercih edebilirsiniz.

Artık bu görüntülü sistemlerin var olan mevcut kapı zili kablolarınıza entegre edilerek ortalama bina daire sayısına göre değişiklik gösterebilir 1 günde teslimatı gerçekleştirilir. Bu nedenle kırıp döküp hem bina sakinlerini rahatsız etmiyor hem de sizlere kaliteli hizmet sunuyor.

Firmamız ülkemizde faaliyet gösteren aşağıdaki farklı marka ve modellerin ekran seçenekleri ve çeşitli görüntüleme sistemleri arasından görüntülü diafon ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Netelsan Görüntülü Diafon Sistemleri,
Multitek Görüntülü Diafon Sistemleri,
Na-de Görüntülü Diafon Sistemleri,
Commax Görüntülü Diafon Sistemleri,
Teknoline Görüntülü Diafon Sistemleri,
Pratik Kart Görüntülü Diafon Sistemleri,
Mas Görüntülü Diafon Sistemleri,
Karel Görüntülü Diafon Sistemleri,
Aypro Görüntülü Diafon Sistemleri,

Olmak üzere sektörün öncü liderliğini taşıyan markaları sunduktan sonra siz değerli müşterilerimiz dilediğiniz markaların kalite ve boyutlarındaki diafon sistemlerini sizlere sunmak için bizleri arayarak talep bulunabilirsiniz.

Uyarı: Görüntülü Diafon sistemleri marka ve Özelliklerine Göre farklı Fiyat Aralıklarında Fiyatları Vardır. Bütün Markaların Fiyatlarının Aynı Olduğunu DÜşünmeyin..!

AVANTAJLI FİYATLARDA GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ SUNUYORUZ

Firmamız bayiliğini veya kurulumunu yaptığı yukarıda da isimlerini sunduğumuz en iyi ve en kaliteli Sesli ve Görüntülü diafon marklarını sizlere sunarak hem hırsızlık olaylarından hem de gelen kişilerin kimler olduğunu önceden görebileceğiz sistemleri avantajlı fiyatlara sunmaktadır.

“BİNANIZI BİR GÜNDE GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİNE ÇEVİRELİM”
SİTE, BİNA, APARTMAN, VİLLA, İÇİN
YAPILARINIZI KIRMADAN, DÖKMEDEN GÖRÜNTÜLÜ DİAFON MONTAJ EDİP, KULLANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN :
info@teknik34.net

Güvenli geçiş ve giriş sistemleri içerisinde yüksek teknoloji ile yatırıma değer ürünleri uygun fiyatlar ile sizlerin hizmetine sunuyoyuz.

“Görüntülü Diafon Sistemleri” Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar Nelerdir ?

 • Diafon sistemlerinin arıza yapması durumdan firmaların garanti kapsamında cihazınızı sökümünü gerçekleştirip kısa sürede gerekirse yerine yenisini verip eskisini götürmesi önemlidir. Çünkü diğer türlü siz değerli müşterilerimiz magduriyet yaşayabilmektedirler.
 • Sistemlerinizin arıza yapması durumlarında cihazınızı aynı gün yani 24 saat içerisinde müdahele ederek sorununuzu çözüyor görüntülü diafon sistemlerinizi en az 2 yıl garantili sistemi bibebir değiştiriyoruz.
Sahip olduğu yüksek teknoloji sayesinde görüntülü ve anlık iletişim sağladığından tanınmayan ya da şüpheli şahısların binaya girişi engellenebilir.
Gelişmiş özellikleri sayesinde daireler arasında sesli ve görüntülü görüşme gerçekleştirilmesini sağlar.
Bu sistemle akıllı ev otomasyon sistemleri ile uyumlu çalışır ve uzaktan yönetime imkan sağlar.
Diafon sistemi ile çocuk oyun alanlarını, otoparkı, ev baçesini vb. yerler entegre şekilde görüntülenebilir.

Hemen hemen bütün firmaların sahip olduğu diafon sistemlerinin ekran boyut ölçüleri aşağıdaki gibidir.

 • 3,5 inç Diafon Sistemleri
 • 3’9 inç Diafon Sistemleri
 • 4 inç Diafon Sistemleri
 • 4’3 inç Diafon Sistemleri
 • 5’6 inç Diafon Sistemleri
 • 7 inç Diafon Sistemleri

Yaklaşık olarak Diafonlarda bulunan bir takım özellikler aşağıdaki gibidir. Siz değerli apartman sakinleri de bir görüntülü sistemle güvenlik ve kontol sağlamak isterse teknik özellikleri bilmenizde fayda olacağını düşündük.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ FİYATLARI (Temsili)*

1 Daire için Görüntülü Diafon Sistemi Fiyatı (Fiyatları)……………500 TL + KDV

2 Daire için Görüntülü Diafon Sistemi Fiyatı (Fiyatları)……………600 TL + KDV

3 Daire  için Görüntülü Diafon Sistemi Fiyatı (Fiyatları)…………..700 TL + KDV

4 Daire  için Görüntülü Diafon Sistemi Fiyatı (Fiyatları)…………..1000 TL + KDV

5 Daire  için Görüntülü Diafon Sistemi Fiyatı (Fiyatları)…………..1200 TL + KDV

6 Daire  için Görüntülü Diafon Sistemi Fiyatı (Fiyatları)…………..1400 TL + KDV

7 Daire  için Görüntülü Diafon Sistemi Fiyatı (Fiyatları)………..1600 TL + KDV

8 Daire  için Görüntülü Diafon Sistemi Fiyatı (Fiyatları)………..1800 TL + KDV

9 Daire  için Görüntülü Diafon Sistemi Fiyatı (Fiyatları)………..2000 TL + KDV

10 Daire  için Görüntülü Diafon Sistemi Fiyatı (Fiyatları)……….2200 TL  + KDV

Görüntülü Diafon Fiyatları PDF Görüntülü Diafon Fiyatları Word

DİPNot: Yukarıda fiyat şablonu olarak verilen dosyaları indirerek de bilgi edinebilirsiniz.

Bilgilendirme: Yukarıdaki fiyatlar temsili olup net fiyatlar için mutlaka firma yetkililerimizle görüşünüz. Görüldüğü üzere daire sayısı arttıkça fiyatlandırmalar değişiklik göstermektedir. Fakat bazen daire sayısı artıkça fiyat aralığı çok fazla artış göstermeyebilir. Bu tip alımlarınızda mutlaka temsilcilerimizle görüşerek fiyat teklifi almayı unutmayın. Çünkü görüntülü diafon sistemleri, diafonların çerçevesine, boyutuna, markasına, özelliklerine göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Görüntülü Diafonlarda Bulunabilecek Özelliklerden Bazıları

 • 7” TFT LCD Dokunmatik Ekranlı, Butonlu, Handsfree SIP Daire İçi Ünite
 • Santral Desteği
 • SIP 2.0
 • Dahili Mikrofon ve Hoparlör
 • İlave Modül ile Alarm Entegrasyonu
 • Ev Otomasyon Desteği
 • Çoklu Ortam Desteği
 • IP Kamera İzleyebilme
 • Merkezi Yazılım İle Mesaj Alabilme
 • Merkezi Yazılım İle Resim Formatında Reklam Oynatabilme
 • Ziyaretçi Resim Kaydı
 • H.264 Video Kodek Desteği
 • G.711U ve G.711A Ses Kodek Desteği
 • Otomatik Kazanç Kontrolü (AGC)
 • Yankı Önleyici (AEC)
 • SD Kart Desteği

Görüntülü Diafon Sistemleri Görüntüleri

Şimdi bulunduğumuz büyükşehir sistemlerinde artık hırsızlık olaylarının artması, hırsızlarında türlü türlü taktik ve yöntemler ile apartmanınıza ve hatta dairenize kadar gelerek sizlere maddi manevi, can gibi zararlar vermesine istinaden çok makul fiyatlara hizmetini verdiğimiz 9 10 farklı marka diafon sistemi almaları çok mantıklı olacaktır.

MUTLAKA DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Bakım, Onarım ve Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Cihazda oluşabilecek her hangi bir hatada onarmaya çalışmayınız, bu durumlarda teknik servisimizi arayınız.
 • Cihazı temiz kullanmaya özen gösteriniz.
 • Toz, kir, pas ve nemli ortamlarda kullanmayınız.
 • Cihaz içerisine kaçabilecek yabancı cisimler cihazın tam performansla çalışmasını engelleyebilir ya da yanlış çalışmasına neden olabilirler.
 • Cihaz periyodik bir bakım gerektirmemektedir.

Diafon Kullanıcılarının Dikkatine ( Elektriksel Konular )

 • Cihaz santrali şebeke gerilimi ile çalıştığından dolayı, santralin içine müdahele etmek elektrik çarpmasına neden olabilir.
 • Cihazda, insan ve çevre sağlığına zarar verebilecek herhangi bir durum bulumamaktadır.

Diafon Sistemlerinin Temizlenmesi Durumunda Yapılacak Basamaklar

 • Cihazın kirlenmesi durumunda hafif nemli bir bezle silinebilir.
 • Cihazın silinmesi esnasında içerisine su kaçmamasına özen gösteriniz.
 • Cihazın temizliğinde alkol, çamaşır suyu, gibi kimyasallar kullanmayınız.

Görüntülü Diafon Sistemleri Anahtar Kelimeleri;

Görüntülü Diafon Sistemi
Görüntülü Diafon Sistemi

Apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları, apartman görüntülü haberleşme sistemi, apartman zil sistemleri,audio diafon fiyatları, audio görüntülü diafon, audio görüntülü diafon fiyat, audio görüntülü diafon fiyatları, audio kapı zili, bina zil sistemleri fiyatları, diafon sistemleri, en ucuz görüntülü diafon fiyatları, görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları, görüntülü diafon fiyatları, görüntülü diafon sistemleri fiyat, görüntülü diafon sistemleri fiyatları, görüntülü interkom sistemleri, görüntülü kapı diafonu, görüntülü kapı sistemleri, görüntülü kapı zili, görüntülü kapı zilleri, görüntülü konuşma sistemleri, görüntülü megafon fiyatları, görüntülü zil sistemleri, kameralı diafon sistemleri, kameralı zil sistemleri, kameralı zil sistemleri fiyatları, kapı zil sistemleri için bizleri aramayı unutmayın.

Hırsızlık olayları başına bela açmadan önce görüntülü diafon sistemlerini tercih etmeniz faydanıza olacağını unutmayınız.

Sizlere İstanbul gibi mega şehirde karşılaştığımız basit bir hırsızlık sisteminden bahsederek mutlaka görüntülü diafon sistemleri için bizleri aramanız ve hemen binanıza bu sistemi yaptırmanız gerektiğini anlayacaksınız.

Kısa süre önce karşılaştığımız ve hırsızların yeni geliştirdiği bir teknik olan ellerinde bir dükkana aitmiş gibi tasarlanan bröşürler ile kapıyı açtırıp apartmandan içeri girdikten sonra kapı kapı zilleri çalarak evde olmayan kişilerin evine girmektedirler. Yine sizleri takip edip evinizde sizden başka kimsenin olmadığını saptadıktan sonra arkanızdan tamirci gibi tavır takınıp evinize girmeyi ve hırsızlık yapmayı planlamaktadırlar.

Görüldüğü üzere hırsızlar da zaman içerisinde farklı farklı teknik ve yöntemler ile sizlere zarar vermenin hesabını yaparken sizlerde gelişen teknoloji ile cuzi miktarlara hem sesli hem de görüntülü diafon sistemlerine sahip olarak bu tür vakalardan uzak durun. Talep ettiğiniz sistem ister audio olsun isterse karel firmasının interkom görüntülü sistemi veyahut diğer diafon markalarını sizlere en iyi fiyatlarla firmamız tarafından sunulacağından emin olabilirsiniz.

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!