Anasayfa / Televizyon Servisi / İstanbul Anten Fiyatları

İstanbul Anten Fiyatları

İstanbul TV Çanak Anten Fiyatları

Bu makalemizde TV çanak anten fiyatları konusuna değinerek bu konuda bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. Televizyon izleyebilmeniz için uydu alıcısı, alış anteni ve televizyona ihtiyacınız vardır. Bu ekipmanları bir araya getirip yapılması gereken ayarlamaları ve kurulumları yaptıktan sonra televizyon izleyebilir radyo yayınlarından faydalanabilirsiniz. Alış antenini montajlayıp sinyal alabilecek vaziyete getirdikten sonra LNB kablosunu uydu alıcınıza bağlayarak kanal aramasını gerçekleştirip, televizyon izleyebilirsiniz.

Bunun için televizyon, uydu alıcısı ve çanak antene ihtiyacınız vardır. Marka modellerine göre çeşitlilik gösteren çanak antenlerin fiyatları da farklılık gösterir. Boyutlarını da farklı olabilir bulunduğunuz bölgeye, iklime hava şartlarına göre alış anteninizi seçmelisiniz.

Genel Olarak Çanak Anten Fiyatları

TV çanak anten fiyatlarıbirçok özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte birçok televizyon, uydu alıcısı ve alış anteni markası ortaya çıkmıştır. Sizde cebinize, bulunduğunuz bölgeye ve iklime göre çanak anteninizi alarak televizyon izleyebilirsiniz. Çanak anten fiyatları 25, 30 liradan başlayıp 900, 1000 liraya kadar çıkmaktadır. Bu fiyatlar marka, model ve büyüklüklerine göre değişkenlik gösterebilir. Çanak antenler toplu halde satıldıkları gibi tek parça olarak da satılabilir.

Her marka çanak anten fiyatı ile antenler ile birlikte kurulum yapılacak anten ile televizoyn arasındaki mesafe, bina ,içerisinde tek daire üzerine mi yoksa bütün binaya kurulum yapılacak mı bu gibi hususlar bizler açısında çok önem taşıyan ve fiyatlandırmayı belirleyen kriterlerdir.

Dilediğiniz boyut ve çeşitteki çanak anten fiyatları için istanbul teknik servis hizmeti olarak faaliyet gösteren firmamızla irtibata geçmeyi unutmayın.

Çanak anteni LNB den ayrı olarak satın alacak olursanız, fiyatları 25 liradan 200 lirayadır. Sizde çanak anten, uydu alıcısı, LNB ihtiyaçlarınızı karşılamak için firmamızla iletişime geçebilir her türlü desteği alabilirsiniz.TV çanak anten fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamızda birçok çanak anten çeşidini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bizimle iletişime geçip dilediğiniz çanak anteni bütçenize göre satın alabilirsiniz.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!