Anasayfa / Televizyon Servisi / İstanbul Televizyon Kanal Ayarı ve Kurulumu

İstanbul Televizyon Kanal Ayarı ve Kurulumu

TV KANALI KURMAK

İstanbul ili içerisinde vermiş olduğumuz hizmetlerimizi 1994 yılından bu yana gerçekleştirmekteyiz. Güvenlik ve uydu sistemleri dışında verdiğimiz hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bunlar çanak anten kurulumları ve ses ve görüntü hizmetlerimiz olmaktadır.

Uydu ve çanak anten kurulumlarından sonra televizyonlarınızdan tam anlamıyla bir yayın alabilmeniz için Teknik34 ekibi olarak TV kanalı kurmak konusunda da sizlere yardımcı oluyor ve kanal kurulumlarınızı gerçekleştirmeden adreslerinizden ayrılmıyoruz. Uydu sistemleri ile çanak antenlerin, daha iyi sinyal alması adına yaptığımız tespitlerden sonra, sizlere çok çeşitli kanalların listesini hazırlıyor ve sizlere de kanal kurulumunu nasıl yapabileceğinizi gösteriyoruz.

Televizyon Kanal Kurulumu

Televizyonlarınızdan kesintisiz bir yayın alabilmek için uydu ve çanak antenlerinizin, uydudan gelecek olan sinyalleri en iyi aldığı noktaya göre kurulum yapılması gereklidir. Teknik34 ekibi olarak bu kurulumlarda teknik açıdan profesyonel aletlerimiz ile kurulumlarınızı gerçekleştiriyoruz. Kurulumlarımızdan sonra, TV kanalı kurmak için de hizmet veriyor ve kanal kurulumlarınızı gerçekleştiriyoruz. Çanak anten ve uydu sistemleri hakkında kurulumlarınız var fakat kanal ayarı yapamıyorsanız yine TV kanalı kurmak için sizlere hizmet veriyoruz.

Televizyon kurulumu yapmadan önce mutlaka çanak anten sisteminizin sağlıklı bir şekilde binanızda montaj ve kurulum işlemlerinin yapılmış olması akabinde sadece kurulum sürecinin kalması gereklidir.

Tek yapmanız gereken bizlerden bu hizmeti alabilmek adına iletişim numaralarımızı arayarak, bizlerden randevu almak olacaktır. Sizlere en iyi, en kaliteli ve en profesyonel hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın. Verdiğimiz hizmetlerin üst düzey kalitede olmasına özen gösteriyor ve sizlerin memnun olması adına en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyoruz.

OTOMATİK KANAL GÜNCELLEMESİ NASIL OLACAK?

Aşağıdaki frekansları uydu alınıza girerek “Şebeke Taraması” (Network veya Ağ taraması da yazabilir) yaptırmanız halinde tüm kanallar otomatik olarak eklenecektir.

Avrupa ve Türkiye için otomatik frekans bilgisi

Frekans : 11844 MHz
Polarizasyon : Dikey (V)
Sembol oranı : 2222
Fec : 3/4

* Marmara Bölgesinin tamamı
* Ege Bölgesinin tamamı
* Akdeniz Bölgesinin tamamı
* İç Anadolu Bölgesinin Tamamı
* Karadeniz Bölgesinin Batı Karadeniz bölümü

Orta doğu ve Türkiye için otomatik frekans bilgisi

Frekans : 11747 MHz
Polarizasyon : Yatay (H)
Sembol oranı : 27500
Fec : 5/6

* Karadeniz Bölgesinin Doğu Karadeniz bölümü
* Doğu Anadolu Bölgesinin tamamı
* Düneydoğu Anadolu Bölgesinin tamamı

Farklı olarak ise aşağıdaki adımları da takip ederek kurulum sürecini gerçekleştirebilirsiniz.

1.HOME
2.AYARLAR
3.OTO. AYARLAMA
4.UYDU
5.UYDU AYARINI DEĞİŞTİR
a.UYDU – TÜRKSAT 42.OE
b.LNB FREKANSI
c.Uydu ALICI VERİCİ- 10730,V, 30000
ç.LNB GÜCÜ – AÇIK
6.İLERİ
a.PROGRAM ATLAMAYI KARIŞTIR
b. AĞ ARAMA
c.KÖR ARAMA

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Zeytinburnu Televizyon Servisi

Zeytinburnu Televizyon Servisi Zeytinburnu ile alakalı bütün uydu sorunlarını çözümleyerek kalıcı sorunlarınıza özel tasarımlar sunmak, ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!