Anasayfa / Televizyon Servisi / İstanbul Televizyon Servisi

İstanbul Televizyon Servisi

İstanbul Televizyon Servisi

İstanbul Televizyon Bakım ve Onarım servisi olarak özellikle avrupa yakasında en iyi tv tamir servisi hizmeti vermekteyiz. Firmamız kalifiye ustalarıyla en iyi hizmeti yine en gelişmiş cihazlarla hizmet vermeye çalışmaktadır.

Televizyon servisi merkezimize güvenle emanet edeceğiniz her televizyonunuz tıpkı ilk fabrikadan çıkmışcasına var olan sorunu öncelikle tamir edilmeye çalışılır fakat tamir imkanı yok ise bu sefer birebir orjinal parçası ile değişim yapılıp montajı sağlanır. Akabinde tv çalışması kontrol edilir herhangi bir sorun yok ise televizyon paneli tekrar bütün parçalarına varıncaya kadar tek tek kontrol edilir ki aynı tip sorunla müşterilerimiz tekrar tekrar karşılaşmasınlar.

100% müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firmamızda tamir edilen cihazlarınız teslim tarihinden itibaren 1 yıl (değiştirilen parça) garatili olarak müşterilerine en iyi hizmeti sunar…

Firmamız bütün büyük markaların televizyon servisi atölyesi ve merkezi olarak bölgemizde büyük önem taşımaktadır. Televizyon teknik servisi, tüm televizyon lcd, plazma, led tipi tvlerinize hizmetlerini sunarken hizmet sunan bütün personellerin beyak yaka alanında uzman televizyoncu olduğunu unutmayınız.

Uyarı: LCD, LED, PLAZMA tiği televizyonların diğer modellere oranla daha hassas yapıya sahip olmaları nedeniyle bakımları çok sık aralıklarla yaptırılmalı ve ileride oluşabilecek arızalar önceden engellenmelidirki sizlere kalıcı arızalar oluşturmasınlar..!

Bizlere duymuş olduğunuz güven ve memnuniyetle kendimizi geliştirerek sizlere sorunlarınızda yardımcı olabilmek için çabalıyor ve vereceğimiz servis hizmetini daha hızlı hale getirmeye çalışmaktayız… Sizlerden gelen talepler doğrultusunda 7 gün 24 saat kesintisiz, yüksek kalite de hizmet vermekteyiz. Sizleri yanıltmamak adına, güveninizi sarsmamak adına kalitemizden ve çizgimizden ödün vermeden İstanbul Televizyon Servisi olarak azimle yolumuza devam ediyoruz.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Zeytinburnu Televizyon Servisi

Zeytinburnu Televizyon Servisi Zeytinburnu ile alakalı bütün uydu sorunlarını çözümleyerek kalıcı sorunlarınıza özel tasarımlar sunmak, ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!