Anasayfa / Televizyon Servisi / LCD Televizyonların Duvara Montajı

LCD Televizyonların Duvara Montajı

LCD DUVARA MONTAJ NASIL YAPILIR?

LCD duvar montajlarınız için arayabileceğiniz servis hizmetlerinden biri olarak, Tekni34 servis hizmeti firmamızı 1994 yılında İstanbul’da kurmuş bulunmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden beri tek felsefemiz, insana ve insanlığa hizmet vermek olmuştur. 23 yıllık iş tecrübemizin yanında, iş alanındaki deneyimimiz sayesinde, sizlere kaliteli ve iyi bir hizmet anlayışı içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

ister Led Tv olsun isterse Lcd televizyon hepsi için firmamızın pratik ve son derece teknolojik tamir ve bakım yöntemleri mevcuttur. Bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz tamir işleri için televizyon türü ne olursa olsun çekinmeden bizlere ulaşarak yardım talep edebilirsiniz.

LCD televizyonlarınız için montaj işlemi yaparak, kullanıcılarımıza daha faydalı bir işletme olmak istiyoruz. LCD duvara montaj nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, sizlerle yaptığımız montaj işlemini adım adım paylaşacağız.

LCD Televizyonların Duvara Montajı

Teknik34 servisi olarak adreslerinizde LCD televizyon montajı için geldiğimizde ilk olarak televizyonun montaj işlemi için yapılacağı yeri seçiyoruz. LCD duvara montaj nasıl yapılır sorusunda en önemli noktalardan biri olan duvar seçimi ve montaj yeri seçimi, teknik aletler tarafından seçilmelidir. LCD televizyonlarınızın yerden en az 60 cm yukarıda olması gerekmektedir. Minimum olarak yerden yüksekliğin 60 cm olacak şekilde ayarlanması için bir metre kullanmak gerekmektedir.

Lcd televizyonunuzu tamir ettirmek amacıyla bizlere ulaştığınızda sizlere talep etmeniz durumunda geçici bir televizyon kurulumu yaparak televizyonunuzu tamir edene kadar sizleri Televizyonsuz bırakmıyoruz.

Montaj aparatı malzemelerimizi hazırlayıp yüksekliği belirledikten sonra, desteklerin televizyon ağırlığını taşıyabilecek şekilde olup olmadığı kontrol edilmelidir. LCD duvara montaj nasıl yapılır sorusunun ikinci önemli noktası da desteklerin ağırlığı taşıyabilir olmasıdır. Eğer destekler ağırlığı taşıyabilecek durumda değil ise ek desteklerin takılması gerekmektedir. Tüm bu işlemlerin profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bizleri arayarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Lcd televizyon duvara montajı hususlarında sizler için derlediğimiz bir başka televizyon montajı adlı makalemizi okumak için sizlere vereceğimiz bir link işinize yarayacaktır. Ama her ne olursa olsun ister televizyon markanız samsung, ister vestel, isterse lg veyahut arçelik bütün televizyon markalarınıza özel servis ağımızla en iyi hizmeti vermek için sizlerden gelecek telefonları bekliyoruz.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Zeytinburnu Televizyon Servisi

Zeytinburnu Televizyon Servisi Zeytinburnu ile alakalı bütün uydu sorunlarını çözümleyerek kalıcı sorunlarınıza özel tasarımlar sunmak, ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!