Anasayfa / Televizyon Servisi / LCD Televizyon’un Duvara Montajı Esnasında Yapılacaklar ?

LCD Televizyon’un Duvara Montajı Esnasında Yapılacaklar ?

LCD TV DUVARA MONTAJ NASIL YAPILIR?

İstanbul ilinde vermiş olduğumuz hizmetlerden biri de LCD televizyonlarınızın duvara montaj işlemlerini gerçekleştirmektir. Teknik34 ekibi olarak LCD TV duvara montaj nasıl yapılır konusunda 23 yıllık bir iş tecrübemiz bulunmaktadır. Bu iş tecrübemiz için yılların birikimi dışında, sizlerin de bizleri eğittiğini söylememiz gerekir. Bizi biz yapan daima müşterilerimiz olmuştur. Hizmetlerimiz içerisinde yapmış olduğumuz hatalarda ve sunduğunuz öneri ve taleplerde, bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürü bir borç biliyoruz.

LCD televizyonlarınızın duvara montaj işlemi dışında verdiğimi hizmetler arasında; uydu sistemi, güvenlik sistemi, ses ve görüntü sistemi ile çanak uydu ve anten sistemi hizmetimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, bizlere web sitemiz üzerindeki telefon ve adres bilgilerinden ulaşarak randevu alabilirsiniz.

LCD TV Montajı

Teknik34 ekibi olarak LCD televizyonlarınızın montajı içinde hizmet veriyoruz. LCD TV duvara montaj nasıl yapılır ve aparatları nedir diye merak ediyorsanız, verdiğimiz hizmetler içerisinde bulunan bu hizmetten yararlanarak yaptığımız montaj işlemini görebilirsiniz. LCD televizyon montajında televizyonlarınızın ağırlığına göre montaj işlemi gerçekleştirmek oldukça önemlidir.

Televizyonlarınızın yerden en az 60 cm yukarıda olması oldukça önemlidir. Ayrıca televizyonlarınızın duvardan en az 5 cm uzakta olması gereklidir. Aksi takdirde televizyonunuz toz tutabilir ve ısınabilir. Teknik34 ekibi olarak bizlerden LCD TV duvara montaj nasıl yapılır sorularınız için en kaliteli ve doğru hizmet alabilirsiniz.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Zeytinburnu Televizyon Servisi

Zeytinburnu Televizyon Servisi Zeytinburnu ile alakalı bütün uydu sorunlarını çözümleyerek kalıcı sorunlarınıza özel tasarımlar sunmak, ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!