Anasayfa / Televizyon Servisi / LCD TV Montajı

LCD TV Montajı

LCD DUVARA MONTAJ

Teknik34 ekibi olarak ses ve görüntü hizmetleri de vermekteyiz. 23 yıllık iş tecrübemiz sayesinde tüm televizyon hizmetleriniz içinde servis hizmeti vermekteyiz. LCD duvara montaj hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizlere iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. 1994 yılında servis hizmetlerimize başlayarak, daima hedeflediğimiz noktaya gelebilmek için çabaladık.

Televizyon montajı esnasında dikkat edilmesi gereken kurallara uyulmaması durumlarında ya tv ‘nize ya da duvara zarar verirsiniz.

Kendimize her zaman bir üst seviye hedefleri koyarak çalışmalarımıza devam ettik. Öğrenen örgüt tipi organizasyonu benimseyerek ilkelerimizi, çalışma planlarımızı ve firmamızın geleceğiniz organizasyonumuzun gelişmesine ve geliştirilmesine adadık.

LCD TV Montajı

Hizmetlerimiz içerisinde yer alan LCD duvara montaj işlemi için sizlere vermiş olduğumuz randevu günü ve saatlerinde, adreslerinizde olacak şekilde hizmet veriyoruz. Belirttiğimiz randevu saatlerinden daha önce gelmeye çalışıyor ve hizmet kapsamında en iyi hizmeti veren firma olmaya çalışıyoruz. Lcd televizyonlarınızın duvar montajlarında, duvarlarınıza asla zarar vermiyor ve çatlak oluşmasına, sebep olmuyoruz. Teknik açıdan oldukça deneyimli ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirdiğimiz montaj işlemlerimizde, televizyonlarınızın yerleşim planını yapıyor ve sizlerin doğrultusunda isteğinize göre montaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Lcd televizyon montajı için sadece bir kaç öneride bulunarak süreci sizlere aktaralım. Lcd televizyon duvara montajı yapılırken duvar fizibilitesi çok iyi analiz yapılması gerektiğini unutmayın. Çünkü duvara montajı yapılacak televizyon için büyük önem arzettiği husus eğer duvarın arkasında kablo geçiyor ise montaj vidası duvara temas ettiğinde büyük sorun yaşayacaktır. Bu montajı yapan personelin mazallah çarpılmasına bile sebebiyet verir. Bu yüzden televizyon montajı çok büyük önem arzeden bir konu olduğunu bu işlemi de İstanbul Televizyon Servisi olarak profesyonelce firmamız sizlere sunar.

Teknik 34 ailesi olarak sizlere vereceğimiz hizmetler içerisinde bir tek LCD duvara montaj işlemi bulunmamaktadır. Aynı zamanda güvenlik cihazları hizmetlerimiz, ses ve görüntü hizmetlerimiz çanak anten ve uydu sistemleri hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak adına bizlere çağrı merkezlerimiz üzerinden veya şube numaralarımız üzerinden ulaşarak randevu alabilir veya bilgi edinebilirsiniz.

Farklı farklı markaların hepsine birden profesyonel televizyon montajı işini yapan firmamız ile hem kârlı çıkacaksınız hem de avantajlı fiyatlarımızla cebinize kazanç katacaksınız. Nu yüzden gelin birlikte televizyon montajı süreçlerinizi yönetelim.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Zeytinburnu Televizyon Servisi

Zeytinburnu Televizyon Servisi Zeytinburnu ile alakalı bütün uydu sorunlarını çözümleyerek kalıcı sorunlarınıza özel tasarımlar sunmak, ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!