Anasayfa / Uydu Servisi / Merkezi Uydu Anten Sistemi Fiyatları ve Kurulumu

Merkezi Uydu Anten Sistemi Fiyatları ve Kurulumu

Merkezi Anten Sistemi Fiyatları

Teknolojinin ilerlemesi ile hayatımızı kolaylaştıran birçok yenilikler hayatımıza girmektedir. Bunlardan biri de merkezi anten sistemi olup, uydu alıcısının merkezi bir anten ile kontrol edilerek, bu antene bağlı olan birçok dairenin kolaylıkla uydu kanallarına erişiminin sağlanmasıdır.

Merkezi anten sistemi ya da diğer bir sismlendirme ile merkezi uydu sistemi öncelikle görüntü kirliliğine neden olan çanak antenlerden kurtulmamızı ve bu antene bağlı olan kablo gbi yardımcı elemanlar ile uğraşmamızı engellemektedir. Sayabileceğimiz daha birçok avantajı bulunan merkezi anten sistemi fiyatları ise bilinenn aksine oldukça ekonomiktir.

Tek bir daireye bağlanan uydu sistem elemanlarının getirdiği maliyete nazaran sabir bir fiyat aralığında olarak merkezi fazladan ek ücret ödeme şansını tanımayan merkezi anten sistemi fiyatları kurulumunun yapılacağı yapı çevresine göre farklılık göstermektedir.

İstanbul Uydu Çanak Anten Kurulum

Her zaman dediğimiz gibi merkezi sistemler normal bir dairenin çanak anten sistemi kurdurmak mantığı ile farklı bir amaç taşıyan bir sistemdir. Çünkü tek bir daireye bir adet çanak anten, kablo mesafeye göre uzunlukta, montaj ekipmanları, reciver cihazı, pense vs sarf malzemeleri ile yüksek maliyetli ücretler için masraf yapmaktansa, gelin binızdaki daire sakinleri ile anlaşarak çok daha cüzi fiyatlara tek bir merkezi sistem ile bütün dairelere aynı hd kalitede yayın gönderebilirsiniz. Neden bu tip bir arayışta bizi tercih etmelisiniz bu konuyu aradığınızda çok iyi göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Yanlış duymadınız ister 10 daire olsun ister 20 bütün dairelerde full hd uydu yayını almak isteyen müşterilerimize KAMPANYALI MERKEZİ UYDU SİSTEMİ kuruyor ve çalışır halde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Merkezi Uydu Sistemi Fiyatları Ne Kadardır?

Merkezi anten sisteminde kullanılacak dijital uydu alıcıları ve yardımcı elemanlarının kalitesine göre değişkenlik gösteren merkezi anten sistemi fiyatlarıise özellikle uydu alıcısından izlenecek kanalların şifreli olması ya da olmamasına göre farklılıkda göstermektedir. Toplam maliyet hakkında sabit bir fiyat söylememiz doğru olmasada bilinen bir gerçek bulunmaktadır ki merkezi anten sistemi fiyatları tek bir daire için kurulumu sağlanan uydu alıcısı ve ek fiyatlarına göre oldukça düşük seyretmektedir. Ayrıca merkezi uydu sistemi ile izlenen kanallar herhangi bir üyelik istemediği için ek ödeme yapmanıza gerek duyulmaz.

Dediğimiz gibi en iyi hizmeti sunan firmamız ile sizlere hizmet etmek için gece gündüz çalışmaktayız. Doğru yolda olduğumuzu sizlerden gelen geri dönüşlerden anlıyoruz ki en doğru hizmet % 100 müşteri memnuniyetini gözlemlemekteyiz.

 

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!