Anasayfa / Uydu Servisi / Merkezi Uydu Servisi

Merkezi Uydu Servisi

Merkezi Uydu Servisi

Merkezi uydu servisini İstanbul’un bütün ilçelerine itina ile sunabilen ve bir telefon açıldığında maksimum 30 dakika içerisinde servis yerinde olabilen firmamızdan başkasını bulmanız mümkün değildir.

Bugün gelen aramalar için firma personellerimiz en az 10 müşteriye 30 dakika içerisinde merkezi uydu santrali kaynaklı sorunlarında servis alarak çözümlenmiş, devam edecek kalıcı çözümler var ise cihazları alarak yerine de yeni cihaz takılarak diğer santral tamire alınır.

İkaz: Çok daha güzel bir sonuç alabileceğinizi yeter ki sizlere önerdiğimiz sistemi fiyat farkı gözetmeksizin talep etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Gün içinde çözüme kavuşturulacak bir sorun olması durumunda hemen çözüme kavuşturalan santral müşteriye gidilerek yeniden kurulu ve çalışır bir şekilde müşteriye teslim edilir. Akabinde daha önce müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermek adına koyduğumuz cihazımız sökülerek merkezi uydu sistemleri kurulumu süreçleri tamamlanır.

Süreçlerinizi en iyi yöneten firmamız teknik34 olarak istediğiniz her sistemin en ince ayrıntısına kadar profesyonelce hizmet verir.

Eğer müşterilerimiz yeni ise değiştirilmesin, bu bozulan santralin artık eskisi gibi olmayacağını düşündüğünde hiç ikiletmeden 3 yıl garantili parça değişimi kampanyamızdan yararlandırarak yenisi ile değiştiriyoruz. Fakat burada bir ince ayrıntıyı da aktaracak olursak unutmayın ki uydu santraliniz garanti kapsamında birebir değişimi için bir takım kriterlere sahip olduğundan bu şartları taşımanız gerekmektedir.

Avrupa ve Anadolu Merkezi Uydu Sistemleri Serviscisi

Özet olarak yukarıda süreçleri aktardık ki tamir sürecinin nasıl yönlendiğini, sizlere hizmet sunduktan sonra da sizin sorunlarınızla ne derece muhatap olduğumuzu ve servis sonra müşteri memnuniyetimizi en üst düzeye çıkarmak için neler yaptığımızı aktardık. Şimdi ise istanbul’un bütün ilçelerine  ister binalarınız 8 daireli olsun, ister 100 fark etmeden sizlere en kaliteli merkezi uydu sistemleri firmamız profesyonelce kurabilmektedir.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!