Anasayfa / Uydu Servisi / Satlok Uydu Ayar Cihazı

Satlok Uydu Ayar Cihazı

Satlok Uydu Ayar Cihazı

Evet arkadaşlar bu yazımız satlok uydu ayar cihazı hakkında olacak. Receiver ve çanak anten gibi dijital bir cihaz olan satloğun çalışma mantığı çok basittir. Gerekli kurulumları yaptıktan sonra başka kanal sinyallerini bulmak için kullandığımız bu cihaz satlok cihazıdır. Dijital uyduların antenlerine takılan sinyal bulmak için kullanılan bir cihaz olan satlok,bulduğu sinyalleri antenlere aktararak yayınların kalitesini arttırır. Aslında satlok uydu ayar cihazı bilinen analog uydu alıcılarından pek bir farkı yoktur. Satloklarda, analog uydu cihazlarından farklı olarak audio ve video katları kullanılmaz.

Satlok Çalışma Mantığı

Satlok, receiverla çanak anten arasına takılır. Receiverdan beslenir sinyal direk içinden geçer. Satloğun bir diğer özelliği de uydu bulmasıdır. Bütün yerli ve yabancı uyduları bulmaya yardımcı olur. Satlok, bulmak istediğiniz uyduyu bulur.  Uydu yönünü belirleyerek, açıları hesaplar. Uyduyu çevireceğimiz yönü tayin eder. Satloğun ekranı sayesinde bulduğu sinyalleri, ekranda görüntüleyebiliriz.Dahili hoparlörler sayesinde yayınların sesini de duyabilirsiniz.

Uydu ve kanal silme özelliği de mevcut olan satloklarda, kanal düzenleme özelliği ile de kanalları düzenleyebilirsiniz. Satlokların ekranı otomatik kapatma özelliği de mevcuttur. Kolaj şarj edilebilme özelliği olan satlok uydu ayar cihazıuzun süre dayanıklı bataryası ile size kolay bir kullanım sunuyor. Satlokların, uzaktan kumanda ile kontrol özelliği de mevcuttur. Satlok ihtiyaçlarınızı, firmamızla iletişime geçerek karşılayabilir, Her türlü teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!