Anasayfa / Şirinevler Çanak Anten Servisi

Şirinevler Çanak Anten Servisi

Şirinevler Çanak Anten Servisi

Çanak anten uydu yayını hem içerisinde onlarca farklı içerikte sayısız kanal barındırdığı için hem de fatura derdi olmadan kullanıcılara özgürce televizyon izleme imkanı sunduğundan birçok kimse tarafından tercih edilmektedir. Bu hizmetten yararlanabilmeniz için bir çanak anten ve uydu alıcısına sahip olmak yeterlidir. Bunun yanında uydu yayınından faydalanabilmeniz için kurulum işlemini bir çanak anten servisine yaptırmanız gerekir.

Çanak Antenlerde Malzeme Seçimi ve Kurulum 

Çanak anten seçerken çanağın yapımında sac malzeme kullanılıp kullanılmadığının mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Sac malzeme kullanılan çanak antenler diğer modellere göre daha çabuk paslandığından sinyal sorunu ve ekran donma problemi vermektedir.

Ayrıca uydu alıcısı alırken piyasada bilindik ve Türkiye’de distribütörlüğü olan markaları tercih etmek işinizi kolaylaştırır. Çünkü çanak anten servisi hizmetialacağınız firmalar bilindik markaların yedek parçalarını daha rahat tedarik etmektedirler.

Şirinevler çanak anten servisi olarak çanak anten kurulumlarınızı itinayla yapıyoruz. Önce sinyal tespit işlemi için uydu alıcınız ve çanak anten için evin en uygun bölümünü belirliyoruz. Akabinde çanak anten ile uydu alıcısı arasındaki bağlantı kablosunu döşüyor ve gerekli yerlerdeki cıvataları olası ekran donması sorununu gidermek için dikkatlice sıkıyoruz.

Son olarak dış mekanda bulunan çanak antenin yağmur kar ve fırtına gibi zorlu hava koşullarında daha uzun süre verimli kullanılabilmesi için gereken bölümlerine su izolasyonu işlemi yapıyoruz.

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!