Anasayfa / Televizyon Servisi / Televizyon’u Duvara Montaj Yaparken Gerekli Malzemeler

Televizyon’u Duvara Montaj Yaparken Gerekli Malzemeler

Televizyon’u Duvara Montaj Yaparken Gerekli Malzemeler

Teknik34 ekibi olarak İstanbul ili içerisinde tüm ilçelere hizmet vermeye çalışıyor ve çabalıyoruz. 1994 yılından bu yana gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip ederek, iletişim ve teknoloji ağlarımızı genişletmeye devam ediyoruz. Ses ve görüntü hizmetlerimizden biri olan televizyonlarınızın duvara monte işlemlerini de gerçekleştirerek, sizlere her konuda hizmet vermeye çalışıyoruz.

Televizyonlarınızı duvara monte ederken TV duvara monte aparatı konusunda en kaliteli ürünleri kullanıyor ve kalite açısından kalite standartlarını kapsadığına dair emin oluyoruz. Adreslerinizde sizlere hizmet edecek olan ekip arkadaşlarımızın da sizlere kalite standartları çerçevesinde en iyi hizmeti vermesini sağlıyoruz.

MONTAJ ESNASINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR NELERDİR ?

  • Öncelikle televizyonunuzun montaj için ters çevrilmesi gerekmektedir
  • Vidalar montaj aparatının ayrılarak sıraya koyulmalıdır,
  • Montajı yapılacak duvar delikler için işaretlenmelidir,
  • Televizyon Montajı için montaj malzemeleri ayarlanmalıdır,
  • Askı aparatı uygun şekilde tutularak duvara montaj yapılmalıdır,
  • Duvar sabitlendikten sonra televizyon askı aparata vidalanmalıdır,
  • Son olarak sistemi kontrol ettikten sonra sağlam ise tv keyfini yaşayın.

TV Duvara Monte Aparatları

Teknik34 hizmet firması olarak TV duvara monte aparatı seçimlerimizde kaliteli ürünleri tercih ediyoruz. 1994 yılından bu yana 23 yıldır kaliteyi herkesin kullanabilmesini sağlıyoruz. Uygun fiyatlar çerçevesinde verdiğimiz hizmetlerimiz içerisinde İstanbul ilinde bulunan bütün vatandaşlarımıza hizmet vermeye çalışıyoruz.

Ses ve görüntü hizmetlerimiz içerisinde bulunan televizyonların duvara monte edilme hizmetimizde, adreslerinize gelerek sizlere hizmet verecek olan arkadaşlarımızı profesyonel ve deneyimli kişiler olmaları için eğitiyor ve edindiğimiz tecrübelerimizi onlara aktarıyoruz. Monte işlemleri sırasında TV duvara monte aparatı seçimlerimizi kaliteli ürünlerden tercih ediyoruz. Kaliteli ürün kullanımlarımız sayesinde hizmetlerimizden oldukça memnun kalacak ve daima bizleri tercih edeceksiniz. İnternet sitemiz üzerinden irtibat numaralarımızı görebilirsiniz. Bizleri bu numaralar üzerinden arayarak randevu alabilirsiniz.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Zeytinburnu Televizyon Servisi

Zeytinburnu Televizyon Servisi Zeytinburnu ile alakalı bütün uydu sorunlarını çözümleyerek kalıcı sorunlarınıza özel tasarımlar sunmak, ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!