Anasayfa / Uydu Servisi / Türksat Kurulum İşlemi

Türksat Kurulum İşlemi

Türksat Kurulum

Türksat kurulumişlemi yeterli bilgiye ve donanıma sahip kişiler tarafında yapılan bir işlemdir. Bu işlem hakkında bilgi ve donanıma sahip değilseniz destek almanız en uygunudur. Ayarlama ve kurulum sırasında yapılacak olan ince ve hassas ayarlar olduğu için teknik destek almanız gerekmektedir.

Uydu sinyallerini en iyi şekilde alabilmek, kurulum ve ayarlamaların en iyi şekilde yapılması ile mümkün olur. Firmamız bu konuda size gerekli desteği en iyi şekilde sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti için haftanın her günü saat 07.00 ile 23.00 arasında hizmet vermekteyiz.

Türksat Kurulum İşlemi

Türksat kurulum işlemine başlamadan önce gerekli bütün ekipmanları sağlamalısınız. En ufak bir eksiklikte kurulum işlemi gerçekleşmez. Türksat kurulum işlemine geçmeden önce alış anteni ve uydu alıcısının kurulmuş olması gerekmektedir. Alış anteni sinyali alabilecek şekilde montajlandıktan sonra uydu alıcısına gelen sinyali kontrol ederek bu işlemin gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol edebilirsiniz. En yüksek sinyal seviyesine ulaşana dek işleme devam etmelisiniz.

Güncel Turksat 4A Frekans Listesi 2017 için form sitelerini aramaya artık son veriyoruz. Başka bir ifade ile kapı kapı dolaşmanıza son vererek en kaliteli hizmet için tuksat 4a 2017 frekans listesini aşağıda vereceğimiz linkler ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu kurulum işlemleri bittikten sonra kumandanızda yer alan info tuşuna basarak sinyal kalitesi ve düzeyini kontrol edebilirsiniz. Daha sonra menü tuşuna basarak ayarlar kısmından Türksat 42 E uydusunu seçmelisiniz. Türksat uydusunu seçtikten sonra kanal arama bölümüne gelerek, istediğiniz kanalın frekans ve sembol oranlarını girerek arama yapmalısınız.

Çıkan kanallar otomatik olarak uydu alıcınızın beynine kaydedilecektir. Böylece Türksat kurulum işlemini tamamlayarak televizyon izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Eğer detaylı bir şekilde kurulum işlemleriniz için farklı yollar denemektense sizlere özel olarak hazırladığımız çanak anten kurulumu resimli anlatımı adlı makalemizi inceleyerek sizlerde detaylı bir anten kurulumu yapabilirsiniz.

Veya eğer amacınız sadece türksat kurulumu ise elinizdeki uydu alıcısı markası ne olursa olsun sizlere yine özenle hazırladığımız Turksat 4A Güncel – Yeni Uydu Frekans Ayarları Nasıl Yapılır? adlı makelemiz sizlere doğru sonuca ulaştıracaktır.

Nisan 2017 Turksat 4a çanak anten ayarı için bir takım ip uçlarını da veya yakında gireceğimiz Mayıs 2017 Türksat 4A çanak anten frekans ayarları gibi bir takım hususları da siz değerli müşterilerimize ay ay vereceğimizi hatırlatmak istedik. Çünkü her ay bir takım uydusal değişiklikler olabilmekte bir takım kanallar açılmakta. Televizyonlarınızdan siz değerli müşterilerimize diledikleri kanalı kolayca bulabilmesi adına sizlere her ay periyodik olarak uydu frekans listesini vereceğiz.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!