Anasayfa / Uydu Servisi / Uydu Ayarı

Uydu Ayarı

Uydu Ayarı

Yaklaşık olarak 25 yılı geride bırakan firmamız siz değerli müşterilerine başta İstanbul Avrupa yakasının bütün ilçeleri olmak kaydı ile sınırsız destek ve servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamız kurulduğu günlerde küçük çaplı elektrik işleri yaparken yılları geri bıraktığında hiç boş durmayarak devamlı kendini geliştirip televizyon servisi, anten bakımı, uydu ayarı, görüntülü diafon sistemleri, merkezi uydu santrali sistemleri gibi bir çok konuda da kendini geliştirmiştir.

Uydu Ayarı konusunda müşterilerimizin yaşadığı sorunların adı ne olursa olsun farketmeksizin ki bu tip sorunlar genelde rüzgar kaynaklı yani doğal kaynaklar ya da zamanla kullanılan malzemelerin miladının dolması kaynaklı olabilmekle birlikte firmamız sorun kaynağını önemsemeden probleme odaklanarak kaynağı bulur ve kökünden kurutur.

Kalıcı uydu ayarı için gerekli olan bütün prosesleri birer birer yerine getirerek sizlere verdiğiniz uydu servisi ücretinin tamamen karşılığını sunar ve hatta fazlasını bile sunmaktadır.

İstanbul Uydu Ayarı işlerini sektörün en eski firması olarak firmamıza yaptırmak isteyen bütün müşterilerimize avantajlı politikalarımızdan sunduğumuzu hatırlatırız. En iyi servisi en uygun fiyatlara almaya hazır olunuz…!

Firmamız diğer hususlarda da eğer çalışmayan televizyonlarınız var isede sizlerden firmamıza gelen talepler doğrultusunda onlarında bakım, onarım, yenileme gibi işlemlerini yaparlar. İster led tv olsun ister plazma tv olsun isterse Lcd televizyon olsun sorun olmadan bütün markalarına da özenle tertemiz işçilik ile televizyon tamiri hizmetleri sunmaktayız.

Merkezi uydu sistemleri taleplerinizi ise merkezi uydu santrali ekibimize yönlendirerek sizlerin yerinize gelip fizibilite çalışması yaparak sorun var mı yok mu kontrol edilerek sizlere fiyatlandırma yapılır ve eğer kabul ederseniz hemen işlemler başlatılmak üzere süreç başlar.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!