Anasayfa / Uydu Servisi / Uydu Kanal Ayarı

Uydu Kanal Ayarı

Uydu Kanal Ayarı

Kanal Uydu Ayarı her marka televizyon, uydu alıcısı, çanak anten ‘e göre değişiklik gösterdiğini tek tek açıklamaya çalışarak siz değerli müşterilerimizin uydularının ince ayarlarını yapmalarınıza katkı sağlayacağız. Çünkü çanak antenler her uydu alıcısının yapısına, kurulumuna göre değişiklik gösterdiğinden bizlerde onları size açıklayacağız.

Uydu kanalları çanak antenlerinizin özelliğine göre bazen 200-300 adet kanal olarak televizyonlarınıza yüklensede bazen de 2000 – 5000 adet televizyon kanalını merkezi uydu sistemleri kullandığınızda sahip olabiliyorsunuz. Bu kadar kanalın düzgünce ayarlanması için de bir takım televizyonlarınızda ayar yapılması gerekmektedir.

NOT: Talepleriniz ister televizyon tamiri olsun ister uydu tamiri  olsun hemen firmamızı aramnız durumunda firmamız sizlere en uygun fiyatlı uydu kanal ayarı servisini  30 dakika içerisinede vererek bütün sorunlarınızı çözecektir..!

Uydu Servisi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için firmamız hizmetlerini daima 7/24 hizmet mantığı ile sunarak en iyi yayınlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle firmamızı uydu kanal ayarı için dilediğiniz zaman saat fark etmeksizin numaramızdan bizlere ulaşabilir servis kaydınızı yaptırıp aynı gün uydu montaj kurulum tamir işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Hd televizyon kanalları için sadece firmamızın televizyon antenlerinize ince ayar yapması ile olmayacağınız siz değerli müşterilerimize bu konuda hd uydu alıcısı ürünlerimizden de tanıtmak zorunda olduğumuzu hatırlatmak isterim. Bu yüzden hemen sizlerde uydu kanal ayarı konusunda en iyi hizmeti alabilmeniz adına firmamızla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Eğer standart bir uydu alıcınız ve çatınızda veya balkonunuzda 1 adet çanak anteniniz var ise şimdi sizlere türksat 4a frekans 2017 ayarını vererek sahip olduğunuz kanalların televizyonunuza otomatik kurulmasını sağlayacağız. İşte tek yapmanız gereken aşağıdaki frekansı uydu alıcınızın ayar kısmına düzgünce girebilmek.

Türksat 2017 otomatik arama frekansı bilgileri aşağıdaki gibidir ;

Frekans : 12380MHz
Polarizasyon : Dikey – V – (Vertical)
Sembol oranı (Symbol Rate) : 27500 Ksymb FEC: 3/4
Frekans : 11747 MHz
Polarizasyon : Yatay -H – (Horizontal)
Sembol oranı (Symbol Rate) : 27500 Ksymb FEC: 5/6

Hemen yukarıdaki verileri girerek 200-400 arası kanalı televizyonunuzdan güzelce izleyebilirsiniz. Tabiki unutmamalısınız ki çanak anten Lnb ayarınızın da uygun ayarda olması gerekmektedir.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!