Anasayfa / Uydu Servisi / Uydu Montajı ve Fiyatları

Uydu Montajı ve Fiyatları

Uydu Montajı & Fiyatları

Gerek bireysel konutlara gerekse merkezi sistem şeklinde bir binadaki tüm dairelere yapılan her uydu yayın sistemi için montaj işlemi kaçınılmazdır. Uydu montaj denildiğinde çatıda çanak kurulumu, kablonun çekim işlemi, kablonun uyduya ve cihazlara kurulumu, receiver (uydu alıcısı) cihazının montaj işlemi sırası ile gerçekleştirilmektedir. Montaj işlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar iki grup altında toplanabilir. Mekanik ve programsal (yazılımsal) hassasiyet gerektirmektedir. Mekanik oalrak hiçbir aparat zorlanmamalıdır.

Tüm parçaların kendine has monte esilme şekilleri vardır ve hiçbir parça zorlanmaya ihtiyaç duymadan yuvasına oturur. Bu sebeple kuvvet uygulanmamalıdır. Yazılımsal yani programsal anlamda ise genellikle receiver ismi verilen uydu alıcısı cihazının kurulumu sırasında karşımıza çıkmaktadır. Çiplerden oluşan uydu alıcı cihazının montajlanması, uydu montaj aşamalarının son basamağı olup en dikkat gerektiren işlemlerdendir.

Uydu Montajını Kendim Yapabilir miyim?

Uydu montajını sizler kendiniz de yapabilirsiniz. Ancak çok zamanınızı alacağını, sabır gerektirdiğini ve özellikle çanağın yerleşimi ve sabitlenmesinde milimetrik ayarların kaçınılmaz bir şekilde gerçekleştirilmesinin gerektiğini unutmamalısınız. Zamandan, hasar sonucu oluşabilecek olan maddi kayıplardan kurtulabilmek için sizler de uydu montaj işlerinizi, Teknik34 ekibimizin profesyonel ekiplerinin tecrübeli ellerine bırakabilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyeti ve 1 yıl sorunsuz kullanım garantili olan, hassas uydu kurulum ve montaj işlemlerimiz için web sitemizde yer alan iletişim bölümümüzdeki form aracılığı ile ya da direk telefon hatlarımızdan bizlere erişim sağlayabilirsiniz.

Uydu montajı hususu o kadar önemlidir ki bu işlemi eğer kalitesiz malzeme ve işçilik yapılır ise işte o zaman bütün masraflar boşa gitti demektir. Ve bunun riskini bizce almak istemezsiniz. Ve daha sı herzaman izlediğiniz bir program var ise ve bu sorun işte tamda o gün boy gösterirse inanın hiç çekilir hal almaz. Bu konuda bizlere güvenin deriz. Teknik ağımızın kalitesi ile tanışarak uzun yıllar sağlam bir uydu montajınız olsun. Uydu Montajı ve Fiyatları konusunda bilgi almak için hemen bizleri arayınız.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!