Anasayfa / Uydu Servisi

Uydu Servisi

Uydu Servisi

Teknik34 olarak İstanbul’un tüm illerinde uydu servisi hizmetlerimizi tam 23 yıldır sürdürmekteyiz. Uydu alanındaki bakım, onarım, kurulum ve montaj işlerinin tamamında uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimlerimiz alanında uzman teknik personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Elektronik cihazlardan olan ve en hassas kurulum gerektirenlerden, uydu alıcı (receiver) cihazlarının her marka ve her modeline ait işlemler tarafımızdan en kısa süre içerisinde ve sorunsuzca gerçekleştirilir. Hangi markanın hangi modelinin hangi sistemler ile uyumlu olduğunu yada uyumsuzluk yaşayabileceğini gerekli malzemeleri satın almadan araştırmanızı tavsiye ederiz.

İstanbul’da ikamet eden tüm müşterilerimizin uydu servisi ihtiyaçlarında sadece bir telefon kadar uzaklıktayız. Hangi uydu sisteminin hangi televizyonlar ile ve hangi cihazlar ile uyumlu çalıştığını öğrenmek isterseniz sitemizden bizleri takip edebilir veya telefon numaralarımızdan bize erişim sağlayabilirsiniz.

İstanbul, Çanak Anten Servisi, Uydu Servisi, Yetkili Teknik Servis Hizmetinin Ötesinde Müşterilerimiz İle Bire Bir Cihazlar İle İlgili Sorunların Görüşülmesiyle Beklen Hizmet Anlayışında Fark Yaratmaktayız.

Farkımızı Bizimle İletişime Geçtiğiniz Andan İtibaren Göreceğinizi Garanti Ediyoruz.

Çanak Anten, Uydu, Merkezi Uydu Sistemleri alanında İstanbul’da ilk interaktif hizmeti gerçekleştiren çanak teknik servisi olma özeliğini taşımaktayız. 25 yılı aşkın süredir Uydu, anten Bakımı, Televizyon tamirini tv kullanıcısı ile birlikte birebir konuşarak cihazdaki tüm sorunlar tespit edilip onarımları yapılır.

Servisimiz İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan tüm ilçelere hizmet verebilecek kapasitede olup, yerinde servis ekiplerimizin tümü teknik ustalardan oluşmaktadır.

Uydu Servis Hizmetleri

Uydu sistemlerinde özellikle kurulum ve montaj işlemleri, teknik bilgi ve tecrübe eksikliğinde oldukça fazla zaman almakta, sabır gerektirmekte ve kimi zamanda onca uğraşa rağmen yayınların yakalanamaması ile moralleri bozabilmektedir. Tüm bu sorunlar ile karşılaşmamak için uydu servisi hizmeti konusunda yetkili kişilerden destek alabilirsiniz. Ancak yine de uydu kurulumunu, uydu çanak montajını ve uydu alıcısı cihazının programlanmasını kendiniz gerçekleştirmek isterseniz sabırlı olmanızı ve bu işin 2 veya 3 güne yayılacağını göz önüne almanızı tavsiye ederiz. Çünkü tüm bu işlemler her ne kadar kolay görünse de, işin içine girildiğinde birçok noktada teknik bilgi ve tecrübe gereksinimi duyulmaktadır.

Uydu Servisi Verdiğimiz Bölgelerimizi Takip Ederek Hangi Bölgelere/Semtlere Hizmet Verdiğimizi Öğrenebilirsiniz.

Avcılar Uydu Servisi

Ambarlı Uydu Servisi, Cihangir Uydu Servisi, Denizköşkler Uydu Servisi, Firüzköy Uydu Servisi, Gümüşpala Uydu Servisi, Parseller Uydu Servisi, Tahtakale Uydu Servisi, Üniversite Uydu Servisi, Yeşilkent Uydu Servisi.

 

Bağcılar Uydu Servisi

Bağlar Uydu Servisi, Barbaros Uydu Servisi, Çınar Uydu Servisi, Demirkapı Uydu Servisi, Fevzi Çakmak Uydu Servisi, Göztepe Uydu Servisi, Güneşli Uydu Servisi, Hürriyet Uydu Servisi, İnönü Uydu Servisi, Kazım Karabekir Uydu Servisi, Kemalpaşa Uydu Servisi, Kirazlı Uydu Servisi, Mahmutbey Uydu Servisi, Sancaktepe Uydu Servisi, Yavuz Selim Uydu Servisi, Yenigün Uydu Servisi, Yıldıztepe Uydu Servisi, Yüzyıl Uydu Servisi.

Bahçelievler Uydu Servisi

Basınsitesi Uydu Servisi, Cumhuriyet Uydu Servisi, Çobançeşme Uydu Servisi, Fevzi Çakmak Uydu Servisi, Hürriyet Uydu Servisi, Kocasinan Uydu Servisi, Şirinevler Uydu Servisi, Siyavuşpaşa Uydu Servisi, Soğanlı Uydu Servisi, Yayalar Uydu Servisi, Yenibosna Uydu Servisi, Zafer Uydu Servisi.

Bakırköy Uydu Servisi

Ataköy Uydu Servisi, Basınköy Uydu Servisi, Cevizlik Uydu Servisi, Florya Uydu Servisi, Kartaltepe Uydu Servisi, Osmaniye Uydu Servisi, Sakızağacı Uydu Servisi, Şenlikköy Uydu Servisi, Yeşilköy Uydu Servisi, Yeşilyurt Uydu Servisi, Zeytinlik Uydu Servisi, Zuhuratbaba Uydu Servisi.

Diğer Uydu Servisi Verdiğimiz Bölgelerimizi Aşağıdaki Sayfa Numaralarına Tıklayarak Diğer İlçelerimize Bakabilirsiniz.

 

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!