Anasayfa / Uydu Servisi / Uydu Servisi Ayağınıza Geldi

Uydu Servisi Ayağınıza Geldi

İstanbul’un hepiniz muhakkak bütün sokaklarında overlok makinesi ayağınıza geldi diye başlayan mikrofon ile ev ev dolaşıp hizmet sunan araçlara denk gelmişsinizdir. İşte firmamız İstanbul’un bir çok ilçesinde bulunan ofislerinin yanı sıra kurduğu mobil ekibi ile de bütün ilçelerimizin sokaklarına da aynı şekilde uydu servisi hizmeti sunuyoruz.

İstanbul’un en hızlı ve en ucuz uydu servisi ayağınıza kadar servis sunmasıyla üstelik 30 dakika servis garantisiyle firmamız lider konumdadır..!

Eğitimlerini tamamlamış bir firma olarak çalışanlarımıza da bütün teknik servis adına gerekli olan televizyon tamiri ustalığı, çanak anten servisi ustalığı, elektronik alanların bütün ustalıklarını hayallerimizdeki gibi daha iyi şekilde nasıl yapılması gerektiği noktalarını da ele alarak geliştirmektedir.

Çanak Anten Uydu Servisi için Doğru Tercihiniz

Her sistemlerde olduğu gibi çanak antenlerimiz bir takım nedenler kaynaklı olarak yer yer sizler istemezseniz de kendi kendilerine sorun çıkarmaktadırlar. Bunların nedenleri ne olursa olsun televizyonlarınız bu sorunlar kaynaklı olarak yayınları giderek çalışmaz hatta bazı hatalarda da sinyal yok uyarısı verebilmektedirler.

Sorun bazen lnb parçasının artık miladını doldurması kaynaklı olabildiği gibi bazende çanak anten ile televizyonların bağlantısını sağlayan kabloların eskimesi, bir takım dış engeller neticesinde kırılması durumlarında veriler düzgünce tv ye aktarılmaz veya az aktarıldığından antenleriniz bozulmuş olabilmektedir. İşte siz değerli müşterilerimizin bu tip sorunların baş gösterdiği zaman hangi gün ve saat diliminde olursa olsun bizleri aradığınızda hemen servis sunmaktayız.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!