Anasayfa / Uydu Servisi / Uydu Tamircisi

Uydu Tamircisi

Uydu Tamircisi 0535 269 7475

Değerli müşterilerimiz 2017 yılı yavaş yavaş geride kalırken dönüp baktığımızda avrupa yakasında bu güne kadar servisini yaptığımızı çanak anten servisi hizmetlerimizde yaklaşık olarak % 99 başarı sağlamış bulunmaktayız.

Çünkü firma yetkililerimiz her gittiği uydu servisi olsun anten servisi olsun çıkışta müşterilerimize şu aşağıda sizlere de soracağımız anket sorularını sorarak sektörel gelişmişlik düzeyini artırmayı amaçlamaktadır.

Çanak Anten Servis Sonrası Anket Soruları

  • Firmamıza ulaşılabilirlik, çalışma gün ve saatlerimiz hakkındaki memnuniyet düzeyiniz
  • Teknik hizmetler personelimizin tutum ve nezaketinden memnuniyet düzeyiniz
  • Teknik hizmetler peronelimiz sizin isteklerinize tam anlamıyla cevap verebildi mi?

İşte örnek olarak 3 tane sizlere sunduğumuz anket sorularımızı siz değerli müşterilerimiz doğru şekilde cevaplar verdiğiniz için bizlerde sizlerden gelen bu cevapları biriktirerek yıllık bazda müşteri analizleri yapmaktayız. Böylece eğer personellerimiz kaynaklı yaşadığınız herhangi bir sorun var ise veyahut kullanılan malzemelerimiz uydu piyasasının en iyi malzemeleri olmasına rağmen sevmemiş olabileceğiniz varsayımıyla onları bile değerlendirerek sunacağımız en iyi hizmeti amaçlamaktayız.

Bilgilendirme: İster uydu servisi ister anten servisi isterseniz herhangi bir teknik konuda bilgi amaçlı firmamızı aradığınızda göreceksiniz ki hepsine başarılı bir şekilde cevaplar alıp işlerinizi bazen hiçbir ücret ödemeden cevaplar bulabileceksiniz..!

Eğer bu sektörde devlet kurumları bir ödül töreni düzenlemiş olsaydı biz inanıyoruz ki yılın en iyi uydu tamircisi firması olarak altın uyducu ödülü firmamıza verileceğidir. Böyle düşünmemizde bizlere katkılar sunan siz değerli müşterilerimizi canı gönülden kutlarız.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!