Anasayfa / Uydu Servisi / Yıllık Uydu Servisi Anlaşması

Yıllık Uydu Servisi Anlaşması

Yıllık Uydu Servisi Anlaşması

İstanbul uydu servisi olarak siz müşterilerimize yepyeni daha önce başka yerde duyup görmediğiniz bir kampanya ile hizmet sunmaktayız. Birazdan açıklayacağımız üzere İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden müşterilerimize Yıllık Uydu Servisi Anlaşması yaparak sizleri büyük bir dertten kurtarıyoruz. Çünkü gördüğümüz kadarıyla bu piyasaların en çok sıkıntı yaşadığı konulardan olan bu hususu dile getirdik.

Çünkü bazı bölgelerimiz uydu servisi konusunda oldukça eksik ve dükkan sıkıntısı yaşadığından İnternetten google’ye uydu servisi yazdığınızda göreceksiniz ki firmamız sizlerin bu eksikliğini tamamen kendi personelleri ile gidermektedir. Çünkü insanlar akşam vakti televizyon izlerlerken birden görecekler ki “sinyal yok” diye ekrana bildirim gelir ve inanın tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik bu hizmeti sizler için hazırladık.

Çanak anten, uydu servisi, uydu alıcısı, merkezi uydu sistemleri, anten ayarı, bakım ve montaj işlemlerinizin hepsini artık farklı farklı kişilere yaptırıp da ikide bir sorun yaşamanıza son vererek en kalteli sistemi siz değerli müşterilerimiz için bir paket halinde 1 yıl içinde sunuyoruz.

Zaman içerisinde karşılaşacağınız bir takım uydusal sorunları artık dert etmenize, acaba iyi bir antenci nasıl bulurum gibi bir takım sektörel endişeler taşımanıza gerek kalmadan işinin ehli personeller tarafından tam da istediğiniz saatte servise gelen, sizleri savsaklamadan dakik bir şekilde işini teslim eden bir servis sizlerin bütün sorunlarını çözümleyecektir.

Anlaşma: Anlaşma metnini firmamız personelleri lokasyonunuza gelerek bizzat maddelerin neleri kapsadığını sizlerle görüştükten sonra karşılılı mülakat eşliğinde imzalayacaktır. Onayınızın olmadığı hiç bir şeyi kabul etmek zorunda kalmayacaksınız.

Zamanın artık çok değerli olduğu çağda olmamız nedeniyle firmamız siz değerli müşterilerimizin de buna önem verdiğini tahmin etmekte ve ister çanak anten sorunu yaşayın isterseniz televizyon arızası hiç farketmeksizin bizlere ulaşıp uydu yıllık servis bakım hizmeti anlaşması andan itibaren sizlerin hizmetinde olacaktır. Böylece kafasına göre bozulan sistemleri dert etmeden sadece keyfini sürmek sizlere kalıyor.

Hakkında Uydu Servisi

Uydu Servisi, anten servisi, çanak anten kurulumu, uydu bakımı, uydu ayarı vb. Hizmetlerini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Uydu Bakım ve Tamiri

Uydu Bakım ve Tamiri Uydu teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte, günümüzde televizyon izleyenler için çok sayıda ...

3 Yorumlar

 1. Kürşat ŞEHOĞLU

  merhaba, bu fikri okudum takdir ettim. Çünkü uydu yaptırıyoruz 50 – 100 tl gibi ücretler ödüyoruz bakmışsın uydu alıcısı bozulmuş bu arada. Hayddaa bu sefer de ona para ver 1 sene içerisinde bunlarda bir bozulmaya başladı mı hepsi birden tökezliyor nasıl yapıyorlarsa 🙂 Neyse acaba fiyatlarınız ne kadar ? Bilgi verir misiniz. ?

  • Merhaba Kürşat Bey,
   Firma prensibimiz olması nedeniyle sitemiz üzerinden servis fiyatı vermemekteyiz. Daha fazla bilgi için Firmamızın telefonları olan Tel: 0535 269 74 75 bizlere ulaşarak bilgisini alabilirsiniz.
   Bizlere ulaştığınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

 2. beylikdüzünde sitemizin uydu sistemlerini kuran firma 3 yıldır kullanıyoruz hiç bir sorun yaşamadık, önceleri internet üzerinden bulduk diye cok teretdüt yasadık ama ok memnun kaldık, Biz özlem sitesi yönetimi olarak herkese tavsiye ederiz gözünüz arkada kalmasın. Çünkü çalışanlar hem prensipli hem hızlı hem de çok düzgün iş yapan karakterli çalışan arkadaşlara sahip bir firma.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUydu Servisi - Tıkla Ara.!